Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama: Takimi im 2 orë e 30 minuta me Erdogan dhe ministra People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama: Takimi im 2 orë e 30 minuta me Erdogan dhe ministra People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rama: Takimi im 2 orë e 30 minuta me Erdogan dhe ministra

Shko poshtë

Rama: Takimi im 2 orë e 30 minuta me Erdogan dhe ministra Empty Rama: Takimi im 2 orë e 30 minuta me Erdogan dhe ministra

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Aug 2013 - 10:05

ANKARA-Kryeministri i zgjedhur Edi Rama ka komentuar në rrjet social Tëitter e Facebook takimin që kreu sot në Turqi me kryeministrin e këtij shteti, Taip Erdogan. 

Rama theksoi se takimi i hap rrugën një plani të gjerë bashkëpunimi ndërsa vlerësoi mikpritjen e shkëlqyer nga ana e Erdogan. 
“Rreth 2 ore e 30 minuta me kryeministrin Erdogan e nje serë ministrash të dy palëve. Një plan i gjerë bashkëpunimi në proces. Mikpritje e shkëlqyer!”, shkruan Rama në rrjete sociale.
Rama: Takimi im 2 orë e 30 minuta me Erdogan dhe ministra 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Rama: Takimi im 2 orë e 30 minuta me Erdogan dhe ministra 30l12rc Pytje & Përgjigje Rama: Takimi im 2 orë e 30 minuta me Erdogan dhe ministra 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi