Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Makina del nga rruga, humb jetën fëmija. Shkaku, shpejtësia e babait People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Makina del nga rruga, humb jetën fëmija. Shkaku, shpejtësia e babait People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makina del nga rruga, humb jetën fëmija. Shkaku, shpejtësia e babait

Shko poshtë

Makina del nga rruga, humb jetën fëmija. Shkaku, shpejtësia e babait Empty Makina del nga rruga, humb jetën fëmija. Shkaku, shpejtësia e babait

Mesazh nga An0nim Sun 4 Aug 2013 - 2:58

Makina del nga rruga, humb jetën fëmija. Shkaku, shpejtësia e babait Aksident%20automobilistikFIER- Një aksident automobilistik i ka marrë jetën një fëmije në Fier. Ngjarja ka ndodhur tek vendi i quajtur kthesa e Patosit, teksa familja e Besik Hasanit po udhëtonte drejt Ballshit. Sipas të dhënave paraprake, makina ka dalë nga rruga si pasojë e shpejtësisë së madhe dhe është përplasur me murin rrethues në anë të rrugës. Burime nga policia bëjnë të ditur se fëmija ka dalë nga makina dhe ka përfunduar disa metra larg si pasojë e përplasjes së fortë të automjetit.

Menjëherë fëmija është transportuar në spital por për shkak të plagëve të rënda në trup ka humbur jetën rrugës, pa arritur atje. Ndërkaq me plagë të rënda është dërguar në spital dhe babai i fëmijës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit fatal. Fëmija është viktima e pestë në 48 orët e fundit. 

/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi