Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
U shërua nga kanceri, vdes pas një grindje në parking People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
U shërua nga kanceri, vdes pas një grindje në parking People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U shërua nga kanceri, vdes pas një grindje në parking

Shko poshtë

U shërua nga kanceri, vdes pas një grindje në parking Empty U shërua nga kanceri, vdes pas një grindje në parking

Mesazh nga An0nim Wed 7 Aug 2013 - 5:29

BRITANI-Shërohet nga kanceri vdes nga dora e njeriut. Ky ishte fati i një britaniku që humbi jetën pas një grindje në një parking. 
Një burrë, i cili vdiq si rezultat i një grindje në parkingun e supermarketit Asda në Bigglesëade të Britanisë së Madhe, mësohet se kohët e fundit u shërua nga kanceri, njoftoi familja e tij. 
U shërua nga kanceri, vdes pas një grindje në parking 71418
64-vjeçari Brian Holmes mori pjesë në një grindje në parkingun për njerëzit me aftësi të kufizuara në supermarket. Pas sherrit atë me plagë të rënda në kokë e dërguan në spital, ku ndërroi jetë. 
"Brian Holmes ishte një njeri familjar, i cili adhuronte nipërit dhe familjen e tij, dhe vetëm këtë javë atij i thanë që ishte shëruar nga kanceri dhe ishte plotësisht i shëndetshëm", - thuhet në një deklaratë të familjes Holmes.

BalkanWeb
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi