Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
15 vjeçarin dyshohet se e vranë për hakmarrje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
15 vjeçarin dyshohet se e vranë për hakmarrje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

15 vjeçarin dyshohet se e vranë për hakmarrje

Shko poshtë

15 vjeçarin dyshohet se e vranë për hakmarrje Empty 15 vjeçarin dyshohet se e vranë për hakmarrje

Mesazh nga An0nim Wed 8 Jan 2014 - 6:42

Derisa trupi i viktimës po vazhdon të qëndrojë në oborrin e shkollës, mësimi është duke vazhduar normalisht.

Në vizitën që i ka bërë vendit të ngjarjes, zëvendësministri i Arsimit, Nehat Mustafa u ka shprehur ngushëllime familjarëve të viktimës, që po ashtu gjenden në vendin e ngjarjes. Të fundit kanë shprehur shqetësim për rrethojat e shkollës, derisa arsyetimi i Drejtorit të Operativës në Polici ka qenë se “ata kanë propozuar rregullimin e tyre, por banorët e lagjes kanë qenë kundër”.

15 vjeçarin dyshohet se e vranë për hakmarrje

Në vendin ku ka ndodhur vrasja, në oborrin e shkollës, tash kanë shkuar për vizitë zëvendësministri i Arsimit, Nehat Mustafa dhe drejtori i Arsimit në Komunën e Prishtinës, Jusuf Thaçit.

Dëshmitarët që kanë qëlluar në vendin e ngjarjes kur ka ndodhur sulmi ndaj 15 vjetarit F.K. tashmë ndodhën në Polici. Deri tash nuk ka te arrestuar.

15 vjeçarin dyshohet se e vranë për hakmarrje

F.K. dyshohet se është vrarë për motive të hakmarrjes. Burime të Express thonë se në nëntor të viti 2012, babai i viktimës, i cili ndodhet në paraburgim, ka vrarë një person në fshatin Mazgit. Dyshohet se familjarët e të vrarit në Mazgit janë dorasit që kanë shtënë sot në viktimën, 15 vjeçarin F.K.

Trupi i viktimës është ende në oborrin e shkollës, në vendin e ngjarjes, dhe aty janë njësitet e Mjekësisë Ligjore.

Viktima është djali me i vogël i familjes Krasniqi, që ka 7 fëmijë. Burime të Express në Polici bëjnë me dije se në paraburgim janë baba edhe djali i vëllai i viktimës. Nxënësi tjetër i plagosur mbiemrin Blakqori. Vrasja, që e ka kryer babai i viktimës, dyshohet se ka ndodhur për një tokë. Dy palët janë familjar mes vete.

Djaloshi i vrarë dje kishte ardhur nga Suedia, të plagosur edhe dy të tjerë

Pos të riut rreth 15 vjeçar, që është vrarë sot në mesditë në oborrin e shkollës “Emin Duraku”, në Prishtinë, Klan Kosova mëson se edhe dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur.

I vrari sipas burimeve të televizionit është F.K, dhe në Kosovë ka ardhur dje nga shteti i Suedisë.

Gazetarja e Gazetës Express nga vendi ngjarjes thotë se i vrarë ka qenë nxënës i shkollës “Emin Duraku”, por ka emigruar para një kohe me familjen në Suedi.

Vritet një 14 vjeçar në Prishtinë

Një 14 vjeçar është gjetur i vdekur në afërsi të Shkollës Fillore “Emin Duraku” në Prishtinë.

Ai dyshohet se është vrarë, por policia ende nuk i di rrethanat se si ndodhi ky krim i rëndë.

“Ne jemi njoftuar se ka ndodhur një plagosje, por njësitet policore kanë gjetur trupin e pajetë të djaloshit kur kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, në rrugën Ilir Konushevci”, ka thënë për Express një Zëdhënëse e Policisë.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi