Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës, makina përplas për vdekje kalimtarin  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës, makina përplas për vdekje kalimtarin  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durrës, makina përplas për vdekje kalimtarin

Shko poshtë

Durrës, makina përplas për vdekje kalimtarin  Empty Durrës, makina përplas për vdekje kalimtarin

Mesazh nga WebMaster Tue 21 Jan 2014 - 7:22

Një aksident i rëndë automobilistik ndodhi mëngjesin e të martës në Durrës ku mbeti i vdekur një këmbësor dhe u plagosën katër të tjerë, respektivisht drejtuesit e dy automjeteve dhe pasagjerët e tyre. 

Aksidenti ndodhi në vendin e njohur si “4 Rrugët e Fllakës”, në afërsi të një pike karburanti. Dy automjete tip “Fiat” që lëviznin në drejtime të kundërta janë përplasur me njëri-tjetrën dhe për pasojë ka mbetur i vdekur një këmbësor, i identifikuar nga policia si Gëzim Muça, 54 vjeç nga Fllaka. 

Të plagosur kanë mbetur edhe dy drejtuesit e automjeteve Bledar Pista, 21 vjeç dhe Ardit Isufaj, 29 vjeç, të dy banorë të Fllakës, e fejuara  
e njërit prej drejtuesve, si dhe një person që ndodhej pasagjer në automjetin tjetër. Të plagosurit janë dërguar në spitalin rajonal të Durrësit ku mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën dhe me dëmtime të lehta, ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit dhe përcaktimin e përgjegjësis penale.

 Top Channe
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi