Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, sekuestrohet skafi, ndalohet shtetasi grek People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, sekuestrohet skafi, ndalohet shtetasi grek People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlorë, sekuestrohet skafi, ndalohet shtetasi grek

Shko poshtë

Vlorë, sekuestrohet skafi, ndalohet shtetasi grek Empty Vlorë, sekuestrohet skafi, ndalohet shtetasi grek

Mesazh nga WebMaster Tue 21 Jan 2014 - 7:24

Policia e Vlorës ka ndaluar një shtetas grek që kishte hyre në ujrat shqiptare me një gomone që dyshohet se do përdorej për trafik drogë. 

Policia Rajonale për Kufirin dhe Migracionin Vlorë dhe Delta Force ndaloi në vendin e quajtur Shpella e Haxhi Aliut një mjet lundrues tip gomone me gjatësi 9.5 m e pajisur me dy motorra të fuqishëm Yamaha 350 KW secili.  

Gjithashtu u shoqërua edhe drejtuesi i këtij mjeti shtetasi grek, Chrysanthos Zavitsanos, vjeç 47, lindur ne Lefkate Greqi. Mjeti lundrues ishte furnizuar me karburant dhe kishte ardhur nga ujërat greke. Mendohet se do të përdorej për të trafikuar lëndë narkotike në drejtim të Greqisë.  / Top Channel
Vlorë, sekuestrohet skafi, ndalohet shtetasi grek 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vlorë, sekuestrohet skafi, ndalohet shtetasi grek 30l12rc Pytje & Përgjigje Vlorë, sekuestrohet skafi, ndalohet shtetasi grek 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi