Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perleshje me arme, vritet shtetasi grek People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Perleshje me arme, vritet shtetasi grek People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perleshje me arme, vritet shtetasi grek

Shko poshtë

Perleshje me arme, vritet shtetasi grek Empty Perleshje me arme, vritet shtetasi grek

Mesazh nga Vizitor Wed 10 Mar 2010 - 1:49

Perleshje me arme, vritet shtetasi grek GREQI-POLICIA-MBULIM-10_tn_
Arkiv
Nje shtetas grek u ekzekutua prej policise greke, gjate nje perleshje me arme qe ndodhi mengjesin e se merkures ne lagjen Dhafni te kryeqytetit grek Athine. (UPDATE)

Policia gjeti ne trupin e viktimes nje pasaporte qe i perkiste nje shtetasi shqiptar me emrin Renato Krasniqi, por nga verifikimi i shenjave te gishtave rezultoi se behej fjale per nje shtetas grek.

Sipas policise greke, ngjarja ndodhi ne oret e para te mengjesit, ne momentin qe nje makine policie qe po kalonte rastesisht ne rrugen Konduriotu. Policet pane dy persona te dyshimte prane nje automjeti te markes Seat, i cili ishte i braktisur prej kohesh ne kete zone. I ndaluan dhe ne momentin qe po i pyesnin dy te dyshuarit kane nxjerre arme zjarri dhe kane qelluar mbi policine.

Prej perleshjes me arme, e cila zgjati per rreth 10 minuta, mbeti i vrare 30 vjecari. Ndersa i dyshuari tjeter mundi te largohet, dhe eshte ne kerkim prej forcave te rendit. Ne canten e viktimes u gjet edhe nje granate difensive.

Agjentet thone se ne trupin e viktimes u gjet edhe nje sistem intercom ne funksion, i ngjashem me sistemin e komunikit te rojeve te personave VIP, cka ka shqetesuar se tepermi organet e rendit. Trupi i viktimes u ekzaminua prej mjekut ligjor, dhe u derguan ne morgun e Athines. Ndersa prokuroria e Athines, njoftoi se ka urdheruar arrestimin e policeve, deri ne zbardhjen e rrethanave.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi