Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vrasja e dyfishtë në Laç People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vrasja e dyfishtë në Laç People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrasja e dyfishtë në Laç

3 posters

Shko poshtë

Vrasja e dyfishtë në Laç Empty Vrasja e dyfishtë në Laç

Mesazh nga Majnola Wed 5 Mar 2014 - 7:58

Vrasja e dyfishtë në Laç LAC-VRASJA-MBULIM-04_2
Zbardhen detaje të tjera mbi vrasjen e dyfishtë në Laç, ku Altin Piroli ekzekutoi të martën me armë zjarri vëllezërit Andrea dhe Endri Cara, 31 dhe 32 vjeç. 

Sipas policisë, Pirolit i është gjetur një listë me emrat e 15 personave, mes të cilëve gjyqtarë dhe prokurorë të Kurbinit. “Dyshohet se Piroli kishte në plan t’i vriste”, bën të ditur policia. Autori në momentin që ka kryer vrasjen ka qenë i droguar dhe se vrasja është kryer nën efektin e drogës.

Një ditë më parë burime nga policia lokale konfirmuan se Piroli njihej si një person me probleme të rënda mendore. Të njëjtat burime thanë


se Piroli gjatë marrjes në pyetje ka deklaruar se e konsideronte veten si Jezu Krishti.
Majnola
Majnola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 55
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2014
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vrasja e dyfishtë në Laç Empty Re: Vrasja e dyfishtë në Laç

Mesazh nga WebMaster Wed 5 Mar 2014 - 11:35

Po vriten te rinjt o zot i madh se kuptoj cfar po ndodh ka plasur tritoli ne shqiperi si buka me djath mo .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vrasja e dyfishtë në Laç Empty Re: Vrasja e dyfishtë në Laç

Mesazh nga bobi 10 Wed 5 Mar 2014 - 11:36

Rip!
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vrasja e dyfishtë në Laç Empty Re: Vrasja e dyfishtë në Laç

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi