Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Këngë dhuratë vëllait për dasmë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Këngë dhuratë vëllait për dasmë

Shko poshtë

Këngë dhuratë vëllait për dasmë Empty Këngë dhuratë vëllait për dasmë

Mesazh nga WebMaster prej Fri 7 Mar 2014 - 6:31

Këtë javë ka një nga koncertet më të veçanta të karrierës së saj si këngëtare. Soni Malaj nuk ka pranuar asnjë ftesë për koncerte gjatë javës së dytë të shtatorit, pasi këtë herë evenimentin e ka në familje. Vëllai i këngëtares martohet këtë të diel dhe përveç dhuratave materiale, që ajo i ka bërë atij për ditën më të bukur të jetës nuk ka sesi të mungojë ajo që shumë të tjerë e paguajnë. Pikërisht këngën. Përveç këngëtarëve që do të jenë të ftuar në dasmë, Soni do të këndojë eksluzivisht “live” duke i bërë dhuratën më të bukur atij. Nuk dihet nëse ajo do të këndojë ndonjë këngë të re në këtë rast, por padyshim nuk do të mungojnë hitet e njohura të këngëtares.

Gazeta: Bluetooth
Këngë dhuratë vëllait për dasmë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Këngë dhuratë vëllait për dasmë 30l12rc Pytje & Përgjigje Këngë dhuratë vëllait për dasmë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Këngë dhuratë vëllait për dasmë Empty Re: Këngë dhuratë vëllait për dasmë

Mesazh nga Anakonda prej Mon 17 Mar 2014 - 20:31

mir ka mendu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi