Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Shko poshtë

 Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza Empty Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Mesazh nga Anakonda prej Thu 1 Jan 2015 - 5:52

 Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza F.0211162832869_mMeshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza 
Sipas rezultateve të një hulumtimi më të ri, meshkujt pëlqejnë sutienet dhe brekët e zeza.

Nëse i keni bëtë gati të brendshmet e kuqe për ta shoqëruar partnerin për Valentin, mendoni edhe njëherë, sepse, në fakt, meshkujve iu pëlqejnë të brendshmet e zeza.

Deri më tani femrat kanë menduar gabimisht, sepse vetëm 1/3 e tyre e kanë ditur të vërtetën, teksa pjesa tjetër ka menduar se meshkujve më shumë iu pëlqejnë të brendshmet e kuqe.

Në hulumton janë përfshirë 1.000 meshkuj, ndërsa 60% e tyre kanë thënë se më së shumti iu pëlqen që ta shohin partneren e tyre me sutiene dhe brekë të zeza.

Madje numri më i madh i meshkujve kanë thënë se nuk iu pëlqen ngjyra e kuqe e të brendshmeve, ndërsa 10% e tyre kanë thënë se urrejnë të brendshmet që kanë ngjyrën e lëkurës. /Telegrafi/

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza Empty Re: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Mesazh nga dajti modh prej Sat 3 Jan 2015 - 5:48

Edhe te bardhat nuk jane te keqia
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi