Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
MOS SHKO................... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
MOS SHKO................... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOS SHKO...................

Shko poshtë

MOS SHKO................... Empty MOS SHKO...................

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Jan 2015 - 23:26

Mos shko tek urrejtja 

Mos e ler urrejtjen te te çoje 

ne shtepine e vet, 
falenderoje per ftesen dhe mos shko 
Urrejtja eshte zonje e padrejte, 
trajton njerzit me te 

keq, 
trajton zemrat pa respekt 
I dashuri im mos shko tek urrejtja , 
eshte shtepi me nam te keq

Te dua si lotin qe e derdhi per ty, 
e se 

te dua aq shume, ti mos me mbaj meri 
te dua si vdekjen, qe e dua pa ty, 
e se te dua aq shume, ti mos me mbaj meri 
te 

dua si djallin ne pabesi, 
e se te dua aq shume, ti mos me mbaj meri 
te dua si furtuna don stuhi, 
e se te dua aq 
shume, ti mos me mbaj meri 
te dua si inatin ne xhelozi, 
e se te dua aq shume, ti mos me mbaj meri 
te dua si 

zhgenjimin ne padrejtesi, 
e se te dua aq shume, ti mos me mbaj meri 
te dua si verbimin ne nje fshehtesi, 
e se te dua 

aq shume, ti mos me mbaj meri 
te dua si shikimin ne nje dashuri, 
e se te dua aq shume, ti mos me mbaj meri 
te dua si 

dashurine qe kam per ty, 
e se te dua aq shume, ti mos me mbaj meri

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO...................

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Jan 2015 - 23:26


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO...................

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Jan 2015 - 23:27


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO...................

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Jan 2015 - 23:27

Shko se dikush tjeter po te pret
Shko se nje zemer tjeter te therret
Shko e me le vetem te vuaj …
Shko sepse Zoti keshtu e paska shkruar
Shko e me le vetem te qaj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO...................

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Jan 2015 - 23:28

shko loti im i shpiritit
shko dashuria ime e marre
shko e mos e kthe me koken 
shko nuk eshte me si me pare
shko dhe harrom mua
shko dhe mbylle porten e kujteses
shko vazhdo rrugen qe ke nisur 
shko se dhe pa ty i gjej kthesat 
^^E JETES ^^

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO...................

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Jan 2015 - 23:28

Ti u largove
E di qe me dashurove
Perse ti shkove
Kurr as vet ti ket nuk e mendove
Shum gjera premtove
Por agje nuk realizove
Me endrra jetove
Realitetin kurr se pranove

DASHURIA


eshte


DRAM


PUTHJA


eshte


KOMEDI


NDARJA


eshte
TRAGJEDI

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

MOS SHKO................... Empty Re: MOS SHKO...................

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi