Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sherri mes ciftit, Tuna perfundon me sy te nxire People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sherri mes ciftit, Tuna perfundon me sy te nxire People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherri mes ciftit, Tuna perfundon me sy te nxire

2 posters

Shko poshtë

Sherri mes ciftit, Tuna perfundon me sy te nxire Empty Sherri mes ciftit, Tuna perfundon me sy te nxire

Mesazh nga WebMaster Mon 30 Mar 2015 - 10:01

Ky është lajmi i fundit që mediat kosovare kanë publikuar për marrëdhënien mbi 2-vjeçare të Tunës me Cozman. Sipas indeksonline, reperi e ka goditur këngëtaren në sy duke i shkaktuar asaj një frakturë në sy. Po ashtu, burime të Indeksonline brenda policisë kanë mësuar se policia e Kosovës që një kohë të gjatë është duke marrë ankesa nga banorët e lagjes Arbëria, aty ku jeton çifti, të cilët po ankohen se ata të dy po zihen gjatë gjithë kohës. Një fqinj i tyre ka thënë se këngëtarja shpeshherë e nxjerr nga banesa reperin. Madje ai ka treguar se një ditë i ka dëgjuar teksa Tuna po i bërtiste Cozmanit dhe po ia kërkonte telefonin për t’ia kontrolluar. Madje, edhe në rrjetet sociale ka kohë që Tuna nuk ka postuar ‘selfie’ për të cilat njihet dhe kjo pasi që syri i saj vazhdon të jetë i mavijosur.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sherri mes ciftit, Tuna perfundon me sy te nxire Empty Re: Sherri mes ciftit, Tuna perfundon me sy te nxire

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Apr 2015 - 4:18

:5454787: :5454787:
keshtu e duan meshkujt e sotshem

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi