Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tuna braktis të dashurin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tuna braktis të dashurin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuna braktis të dashurin

2 posters

Shko poshtë

Tuna braktis të dashurin Empty Tuna braktis të dashurin

Mesazh nga WebMaster Mon 30 Mar 2015 - 10:02

Sipas disa thashethemeve pranë këtyre dy personazheve të njohur, mësohet se kjo lidhje është ndërprerë, pasi Tuna e ka braktisur të dashurin e saj për shkaqe ende të panjohura. As vetë ajo nuk ka preferuar që t’i bëjë të ditura për mediat arsyet e ndarjes, duke e lënë në pikëpyetje të madhe lidhjen e tyre të gjatë.Dihet publikisht që ata kanë qenë të lidhur për dy vjet rresht, ndërsa gjatë kësaj periudhe kanë realizuar së bashku edhe një duet. Kjo nuk e ka penguar aspak këngëtaren simpatike që të vazhdojë me të njëjtin ritëm punën në aspektin profesional. Ndaj këto kohë ajo është duke xhiruar në Gjermani klipin për këngën “Prashuvam bez glas”, e cila pritet të prezantohet nga Tuna edhe në versionin shqip.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tuna braktis të dashurin Empty Re: Tuna braktis të dashurin

Mesazh nga Anakonda Sun 5 Apr 2015 - 4:17

Esht e Mir Dreqi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi