Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ishte Hashim Thaci tek Kallashi kur u dogj Kobra City ?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

A ishte Hashim Thaci tek Kallashi kur u dogj Kobra City ?!

Shko poshtë

A ishte Hashim Thaci tek Kallashi kur u dogj Kobra City ?! Empty A ishte Hashim Thaci tek Kallashi kur u dogj Kobra City ?!

Mesazh nga Anakonda prej Sat 30 Apr 2016 - 2:36

A ishte Hashim Thaci tek Kallashi kur u dogj Kobra City ?! D22e822076dc7f4fae585b6c27ec09db_XL
Vallëtarja erotike dhe seksi Donjeta Kosumi apo e njohur si Kallashi  mbrëmë në emisionin’’Zonë e lirë’’të Arian Canit ka folur për djegjen e lokalit Kobra City.

Ajo i përgënjeshtroi lajmet se gjoja ajo ka akuzuar Hashim Thaçin për djegien e lokalit. ‘Nuk është e vërtetë, jo nuk kam thënë asgjë unë’ – deklaroi Kallashi. Ajo tha se “Presidenti aktual nuk ka qenë asnjëherë në Kobra City”, pasi Arian Çani e pyeti se a ka vizituar ai ndonjëherë lokalin e famshëm.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi