Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thaci vlerëson mesazhin e Ban ki Moon People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thaci vlerëson mesazhin e Ban ki Moon People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thaci vlerëson mesazhin e Ban ki Moon

Shko poshtë

Thaci vlerëson mesazhin e Ban ki Moon Empty Thaci vlerëson mesazhin e Ban ki Moon

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Apr 2010 - 2:38

Thaci vlerëson mesazhin e Ban ki Moon Thaci-hashimSekretari i Përgjithshëm i OKB-së, Ban Ki-Moon u ka kërkuar autoriteteve të Kosovës që të jenë të kujdesshme në zbatimin e strategjisë për integrimin e veriut, të banuar me shumicë serbe. Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi ka vlerësuar se mesazhi i Ban përkon me vizionin e qeverisë së tij për integrimin e serbëve në jetën institucionale të Kosovës.

“Është një mesazh mbështetës për Kosovën, për strategjinë dhe një mesazh që përputhet plotësisht me vizionin dhe qëllimin tonë për të komunikuar dhe integruar të gjitha komunitetet”, është shprehur Thaçi, bën të Telegraf.

Ai tha se ishte i kënaqur që strategjia për veriun “tanimë ka mesazhin mbështetës edhe nga New Yorku”.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi