Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

+54
Dita
Golden
Gjeto Gjetani
Fragolina
Docteur
Maksi
NEnSy47
enis
bobi 10
Selda
Arabela
T_o_n_i
tironse
Ajo goca
dajti modh
Darius
Amazone
Korabi AL
stralli
Anila
CuN@BosS/
Ariel
Tonii
Leo_uk
Lolita
Albert
"KengaIme"
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
LaDescarada
Alberti
Atin@
Miti
vajza-sy-bukur
Bukurosh-Djal
/:UserCode"
Ardii
Emona
Hera
Americco
Prada
Erika
LADY D
ERMAL
zeshkani
SHIJAKU
Vellai
clod
gesti
rifati
luna
Lot i derdhur
Aristogata
WebMaster
58 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty A ju intereson e kaluara e partnerëve tuaj?

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Jun 2009 - 1:47

Sipas mendimit tim nuk do me interesonte e kaluara e te dashures sepse nese ekziston nje dashuri e vertete atehere nuk mund te shihet mbrapa.Te gjitha projektet qe behen behen per te ardhmen keshtu qe nuk ka fare rendesi e kaluara.Mjafton qe midis 2 personave te ekzistoje nje ndjenje dhe pastaj gjithcka tjeter shkrumohet.Ndjenja e paster sheron gjithcka madje dhe te kaluaren e bukur apo te hidhur.
E kaluara ne dashuri nuk ka rendesi.rendesi ka e tashmja dhe e ardhmja.Mjafton qe te ekzistoje ndjenja dhe cdo gje rregullohet, cdo gje harrohet.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Aristogata Wed 3 Jun 2009 - 1:49

Te dashurosh dike eshte si te fillosh nje jet te re edhe e shkuara nuk ben pjes ne librin e jetes qe po shfleton kjo dashuri
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Lot i derdhur Wed 3 Jun 2009 - 4:37

joooooooooooo as pak pse te me interesoj
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga luna Wed 3 Jun 2009 - 5:45

joooo
luna
luna
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : vlor-itali
Postime Postime : 182
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/06/2009
Hobi Hobi : moda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga rifati Wed 3 Jun 2009 - 6:16

varet si e ka kalu ??????????????????????????
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga luna Wed 3 Jun 2009 - 6:58

nuk me intereso shum e kalura e te dashuri tim
luna
luna
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : vlor-itali
Postime Postime : 182
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/06/2009
Hobi Hobi : moda

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga rifati Wed 3 Jun 2009 - 7:15

varet >>>>na bohet qefi qe ke te dashur >>>
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga gesti Wed 3 Jun 2009 - 7:19

jo fareeeee
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga rifati Wed 3 Jun 2009 - 7:55

PO SE KA RENDESI FILLIMI SE QYSH FILLOHET MBARON >>OSE CFARE MBJELL KORR>>>THOTE POPULLI
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga clod Wed 3 Jun 2009 - 7:56

jo
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Aristogata Tue 4 Aug 2009 - 2:53

jo nuk me intereson
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Vellai Tue 4 Aug 2009 - 2:54

me intereson ne pergjithesi,pervec jetes seksuale qe nuk me duhet ta di
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga SHIJAKU Tue 4 Aug 2009 - 3:08

jo nuk me intereson fare
SHIJAKU
SHIJAKU
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 56
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga zeshkani Tue 4 Aug 2009 - 3:30

jo aspak
zeshkani
zeshkani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 20
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Aristogata Thu 13 Aug 2009 - 1:58

un po dashuroj njeriu, te tashmen, jo te kaluaren e tij
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Lot i derdhur Thu 13 Aug 2009 - 2:02

jo nuk me intereson.
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Vizitor Thu 13 Aug 2009 - 2:59

po do desha te mesoja rreth tij,vetem kaq,asgje me shum


Αγάπη είναι να' χεις όλο τον ουρανό
και να αγαπάς ένα αστέρι.
Να' χεις όλο τον ωκεανό
και ν' αγαπάς μία σταγόνα.
Να'χεις όλο το κόσμο
και ν'αγαπάς μόνο έναν: Εκείνον!!

https://www.youtube.com/watch?v=0D4mQYVMSOo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Vizitor Thu 13 Aug 2009 - 4:07

poooooooooooooo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Vizitor Thu 13 Aug 2009 - 4:08

te kluaren per jeten e vet, jo me shumm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Dec 2009 - 4:57

Edhe pse jane ne lidhje mes vete,prape ka dicka qe i mundon disa si psh.e kaluara e personit te zemres i mundon aq shume sa nuk mund te vazhdojne tutje dhe te shohin perspektive se bashku!
Sipas mendimit tim nuk do te duhej qe e hija e se kaluares te na torturoje ne te ardhmen dhe te behet pengese te jemi te lumtur.

Ju intereson juve kjo gje?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga ERMAL Thu 3 Dec 2009 - 5:01

po me interesen se dua ta di si e ka pas jeten
ERMAL
ERMAL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1485
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga LADY D Thu 3 Dec 2009 - 5:05

mua jo sdua tja di fare edhe nuk me mundon , per arsye qe kur nuk ishte me mua pse kerkoj te di cdo gje per te nuk esht e drejt per menimin tim ashtu dhe ai per mua , kur je bshk ateher po .
LADY D
LADY D
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 1025
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/11/2009
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Erika Thu 3 Dec 2009 - 5:20

personalisht nuk me intereson aspak e kaluara e dikujt dhe sdua tja di

por po me intereson e tashmja vetem se e kaluara ndonjeher nuk te le te qete
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty A ju intereson e kaluara e te dashurit apo te dashures tuaj

Mesazh nga Prada Tue 1 Jun 2010 - 7:02

deshiroja te dija dhe a kemi te drejt te na intereson e kaluara e-i tedashurit

po fillojnga uen


mua po dotme interesonte e kaluara e te dashures time
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Americco Tue 1 Jun 2010 - 8:18

Jo edhe aq
Americco
Americco
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : MIAMI
Postime Postime : 641
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Bartender

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Hera Tue 1 Jun 2010 - 8:30

jo
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Prada Wed 2 Jun 2010 - 6:09

mua po dotme interesonte se kush ka qen qfar ka qen ajo
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Aristogata Wed 2 Jun 2010 - 7:28

deri diku po
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Jun 2010 - 7:49

po me intereson dua te di gjithcka rreth tij
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Prada Wed 2 Jun 2010 - 7:52

pajtohem me ket qe thot ana
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Emona Wed 2 Jun 2010 - 8:21

Ka jetuar Deris sa kam takura Un Esht jeta e ti
Tani qe jeton me mua du te di gjdogjee
Joo Sem inereson te diiiiiii

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Ardii Wed 2 Jun 2010 - 8:34

deri diku po
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga /:UserCode" Wed 2 Jun 2010 - 9:05

Jo apsulutisht vetem te mos ket te kaluare te keqe qe me pengon .. se apsulutisht nuk me intereson..
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jun 2010 - 9:25

sme intereson me njeriu vazhdon jeten e ti ecen perpara
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Wed 2 Jun 2010 - 9:32

Jo Aspak As Qe Do E Pytje Se Si Apo Qfar...."!!!Koha Thon Se i Merr Te Gjitha DHe Sheron Te Gjitha [You must be registered and logged in to see this image.]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Vizitor Wed 2 Jun 2010 - 11:34

me intereson te di gjithcka per te se do behet nje pjese e imja dhe ne kete menyre e njoh me mire njeriun tim,preferencat e tij,jeta qe ai ka bere,si esht rritur,dhe pse jo sa pervoje kish ne aspektin e dashurise,dhe si i pelqen ti tregoj dashurine une,nga keto me jep mundesine te mesoj e te permiresoj dicka qe atij si pelqen
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Prada Wed 2 Jun 2010 - 21:53

po normale qe me intereson se kush ka qen ajo ndoshta ka ber disa pun qe nuk i ti mban karakteri im
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Jun 2010 - 1:15

po
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Thu 3 Jun 2010 - 1:18

[You must be registered and logged in to see this image.] jooooooooooooooooo aiiiiiiiiiiiiii qyqyyyyyyy
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Vizitor Thu 3 Jun 2010 - 1:20

po more si jo,po mos u interesove per te per ke do interesohesh te dish ti A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? 61998
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje? Empty Re: A ju intereson e kaluara e te dashures/dashurit?, A ju mundon kjo gje?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi