Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja çka po e mundon Jolie-n People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja çka po e mundon Jolie-n People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja çka po e mundon Jolie-n

2 posters

Shko poshtë

Ja çka po e mundon Jolie-n Empty Ja çka po e mundon Jolie-n

Mesazh nga Emona Fri 9 Mar 2012 - 1:02

Ja çka po e mundon Jolie-n 09-LA-SHOWBIZZ-Ja_cka_po_e_mundon_JolieAngelina Jolie nuk po ndihet aspak mirë, pasi që nga përfundimi i ceremonisë së “Oscar-it”, është bërë cak i përqeshjes për shkak të hedhjes jashtë nga fustani të këmbëve së saj.

Mediet pohojnë se Angelina Jolie e akuzoi stilisten e saj, Jen Rade-n që është fajtore për “fiaskon” që e shkaktoi fustani i saj.

“Angelina është e tronditur për shkak të reagimit në fustanin e saj dhe është e brengosur se imazhi i saj është luhatur”, tha një burim i afërt me bukuroshen hollivudiane.

Por, jo vetëm pozimi i saj dramatik shkaktoi bujë. Edhe pesha e saj e dobët u gjend në qendër të vëmendjes. Aktorja javën e kaluar haptazi është kritikuar nga një mjek i cili i tha që duhet të hajë më shumë./knninfo/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja çka po e mundon Jolie-n Empty Re: Ja çka po e mundon Jolie-n

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 21:14

pse e vret mendjen,cudia me e madhe 3 dite zgjat.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi