Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

+70
Xhan
Malsori
An0nim
Gladiola
Labja
Anakonda
Leo_uk
Free spirit
Shkembi
Katniss
Next
Ajo goca
e panjohura
T_o_n_i
Klio
EMI
Maksi
Arabela
tipi engjellor
dajti modh
EpiKada
Darius
Daku
Selda
**Jeta**
Ambra
Korabi AL
Atin@
Albert
CuN@BosS/
LaDescarada
Tonii
bobi 10
Єямєℓiиdå
Ariel
Poeti Dhimbjes
leta
Prada
/:UserCode"
Alberti
Binni
Durrsaku
V-I-P
Erza
Emona
Bukurosh-Djal
Elisaaa
Neta E
Shaban Cakolli
Xrisa
Roksana
Gerushi
Bukuroshja
wendi
χнσя∂ι ™
Erjona gerl
mela
ERMAL
naploni
Lolita
kleopatra
fidani
Aristogata
OLAS
Polici
koli852
WebMaster
Genti
Te-Li
Erika
74 posters

Faqja 10 e 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Dec 2009 - 3:28

First topic message reminder :

dihet ................ UNE jom haha Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Icon_razz
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga WebMaster Tue 15 May 2012 - 7:29

Ky forum ka anetaret me te qete qe ekzistojne ne boten e virtualitetit
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Alberti Tue 15 May 2012 - 7:30

Vizitoret hahah je farewww

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Emona Tue 15 May 2012 - 9:51

Jan disa...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga dajti modh Tue 15 May 2012 - 11:19

kjo lart :5454787:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Alberti Tue 15 May 2012 - 11:19

Besa

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Anakonda Tue 15 May 2012 - 18:20

emona;klea;gladiola............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Neta E Wed 26 Dec 2012 - 12:30

Network dhe Ermelinda
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga An0nim Thu 27 Dec 2012 - 7:24

Besoj diku diku eshte :
Emona & Ermelind
a !
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga T_o_n_i Thu 27 Dec 2012 - 8:24

un do jap 3 emra...emona , ermelinda, dhe network
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Maksi Thu 27 Dec 2012 - 8:25

toni kur eshte i dehur hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga T_o_n_i Thu 27 Dec 2012 - 8:47

djalke mos me ngaterro mu me keto muhabete [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Neta E Thu 27 Dec 2012 - 8:49

Network,Ermelinda dhe Maksi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Maksi Thu 27 Dec 2012 - 8:54

neta
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Malsori Thu 27 Dec 2012 - 9:04

nuk e di
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Maksi Thu 27 Dec 2012 - 9:07

saper te qete jemi te gjithe po me te qete jane ata qe hyjne njehere ne jave dhe kur hyjne nga tre here postojne hahahahh
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga WebMaster Thu 27 Dec 2012 - 9:10

Hahaha maks e vertet un jam me e qete vallai ketu ec e mos thoni jo hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Maksi Thu 27 Dec 2012 - 9:11

KleaLove shkruajti:Hahaha maks e vertet un jam me e qete vallai ketu ec e mos thoni jo hahaha
te dogji eehahahahah mbaje tani
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 9:50

per veti kam verejt shum njerzte te qet ktu ...
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga mister.albania Thu 27 Dec 2012 - 9:53

Xhan
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga WebMaster Thu 27 Dec 2012 - 9:55

Ja ky lart hihihi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga mister.albania Thu 27 Dec 2012 - 9:58

KleaLove shkruajti:Ja ky lart hihihi
Pse moj nuk jam [smile_1]
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga An0nim Thu 27 Dec 2012 - 9:59

KleaLove shkruajti:Ja ky lart hihihi

Kete lart mund ta thoja te njerezit e " Persosur " Perqafffimeee
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 10:01

valla edhe ti Network njeri i qet ishe vertet [smile_1]
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga WebMaster Thu 27 Dec 2012 - 10:04

Xhan xhan edhe pse grrycet nganjehere po eshte e qet :P
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Maksi Thu 27 Dec 2012 - 10:06

kjo siper kur fle gjume
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 10:09

KleaLove shkruajti:Xhan xhan edhe pse grrycet nganjehere po eshte e qet :P

hahahahahah jo moj jo une e para sja nisi ke vrejt , veq tani nese ma tepron dikush hiq nuk boj hihihi hihihi

hiq nuk jom e qet eeeee
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga bekimi Thu 27 Dec 2012 - 10:41

dihet bekimi

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 10:42

bekimi shkruajti:dihet bekimi

po nime,, hiq sme gajte mue zhurmagjike hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Alberti Thu 27 Dec 2012 - 10:42

Aristogata

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 10:43

Bleti edhe ti hiq nuk ja leshon rrugen asaj , boll i qet je !
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Alberti Thu 27 Dec 2012 - 10:46

Xhan shkruajti:Bleti edhe ti hiq nuk ja leshon rrugen asaj , boll i qet je !

Tash jom bo i qet se sjom kon hahaha [smile_1] Happy

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 10:50

BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:Bleti edhe ti hiq nuk ja leshon rrugen asaj , boll i qet je !

Tash jom bo i qet se sjom kon hahaha [smile_1] Happy

me heret nuk di gje , se met vertet kurr nuk kam ndegjuar per kete faqe , po nga dita qe jom ardhur per her te par , ty te kam takuar asnje tjeter , ti aq qe ishe i qet sma vare hiq s'me fole edhe pse un te fola Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 2322649856 hahahaha
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Alberti Thu 27 Dec 2012 - 10:53

Xhan shkruajti:
BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:Bleti edhe ti hiq nuk ja leshon rrugen asaj , boll i qet je !

Tash jom bo i qet se sjom kon hahaha [smile_1] Happy

me heret nuk di gje , se met vertet kurr nuk kam ndegjuar per kete faqe , po nga dita qe jom ardhur per her te par , ty te kam takuar asnje tjeter , ti aq qe ishe i qet sma vare hiq s'me fole edhe pse un te fola Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 2322649856 hahahaha

Nuk e di nashta ke hyre me emer tjeter e tash e ke ndryshu beso spom kujtohesh ama un jo veq ty po te gjithe antareve si te ri edhe te vjeterve ketu ne forum i flas edhe i kthej pergjigje per gjithqka.. un se 10 dite po hy ne forum gjdo nate se skam hy shum moti.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 11:02

BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:
BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:Bleti edhe ti hiq nuk ja leshon rrugen asaj , boll i qet je !

Tash jom bo i qet se sjom kon hahaha [smile_1] Happy

me heret nuk di gje , se met vertet kurr nuk kam ndegjuar per kete faqe , po nga dita qe jom ardhur per her te par , ty te kam takuar asnje tjeter , ti aq qe ishe i qet sma vare hiq s'me fole edhe pse un te fola Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 2322649856 hahahaha

Nuk e di nashta ke hyre me emer tjeter e tash e ke ndryshu beso spom kujtohesh ama un jo veq ty po te gjithe antareve si te ri edhe te vjeterve ketu ne forum i flas edhe i kthej pergjigje per gjithqka.. un se 10 dite po hy ne forum gjdo nate se skam hy shum moti.

Bleti te betohem hera e par eshte ajo nata von kur u regjistrova ktu ... gje qe ma se shumti qe nuk me pelqen eshte ti ndrroj nika ne ate forum , poshtrimi me imadh me duket mua nese ty apo dikujt tjeter i flas se shum mnyra apo lloje te karaktereve , per sot e 100 vite pot vija ktu vie me kete Nik ...asnje here nuk do ta ndryshoj !!!
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Alberti Thu 27 Dec 2012 - 11:04

Xhan shkruajti:
BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:
BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:Bleti edhe ti hiq nuk ja leshon rrugen asaj , boll i qet je !

Tash jom bo i qet se sjom kon hahaha [smile_1] Happy

me heret nuk di gje , se met vertet kurr nuk kam ndegjuar per kete faqe , po nga dita qe jom ardhur per her te par , ty te kam takuar asnje tjeter , ti aq qe ishe i qet sma vare hiq s'me fole edhe pse un te fola Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 2322649856 hahahaha

Nuk e di nashta ke hyre me emer tjeter e tash e ke ndryshu beso spom kujtohesh ama un jo veq ty po te gjithe antareve si te ri edhe te vjeterve ketu ne forum i flas edhe i kthej pergjigje per gjithqka.. un se 10 dite po hy ne forum gjdo nate se skam hy shum moti.

Bleti te betohem hera e par eshte ajo nata von kur u regjistrova ktu ... gje qe ma se shumti qe nuk me pelqen eshte ti ndrroj nika ne ate forum , poshtrimi me imadh me duket mua nese ty apodikujt tjeter i flas se shum mnyra apo lloje te karaktereve , per sot e 100 vite pot vija ktu vie me kete Nik ...asnje here nuk do ta ndryshoj !!!

Nejse, nuk pom kujtohesh a mke fol mu ajo, ndoshta se kam pa qka ke shkru ose skam hy te ajo tema ku ke postu ti per mu, un te flas gjithe [smile_1] PUCC

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 11:05

BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:
BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:
BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:Bleti edhe ti hiq nuk ja leshon rrugen asaj , boll i qet je !

Tash jom bo i qet se sjom kon hahaha [smile_1] Happy

me heret nuk di gje , se met vertet kurr nuk kam ndegjuar per kete faqe , po nga dita qe jom ardhur per her te par , ty te kam takuar asnje tjeter , ti aq qe ishe i qet sma vare hiq s'me fole edhe pse un te fola Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 2322649856 hahahaha

Nuk e di nashta ke hyre me emer tjeter e tash e ke ndryshu beso spom kujtohesh ama un jo veq ty po te gjithe antareve si te ri edhe te vjeterve ketu ne forum i flas edhe i kthej pergjigje per gjithqka.. un se 10 dite po hy ne forum gjdo nate se skam hy shum moti.

Bleti te betohem hera e par eshte ajo nata von kur u regjistrova ktu ... gje qe ma se shumti qe nuk me pelqen eshte ti ndrroj nika ne ate forum , poshtrimi me imadh me duket mua nese ty apodikujt tjeter i flas se shum mnyra apo lloje te karaktereve , per sot e 100 vite pot vija ktu vie me kete Nik ...asnje here nuk do ta ndryshoj !!!

Nejse, nuk pom kujtohesh a mke fol mu ajo, ndoshta se kam pa qka ke shkru ose skam hy te ajo tema ku ke postu ti per mu, un te flas gjithe [smile_1] PUCC

po po un te fola , bile edhe nje perqafim thash per Bletin ahahahaha per zotin po se vetem Bleti qenka ktu PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Alberti Thu 27 Dec 2012 - 11:07

Xhan shkruajti:
BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:
BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:
BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:Bleti edhe ti hiq nuk ja leshon rrugen asaj , boll i qet je !

Tash jom bo i qet se sjom kon hahaha [smile_1] Happy

me heret nuk di gje , se met vertet kurr nuk kam ndegjuar per kete faqe , po nga dita qe jom ardhur per her te par , ty te kam takuar asnje tjeter , ti aq qe ishe i qet sma vare hiq s'me fole edhe pse un te fola Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 2322649856 hahahaha

Nuk e di nashta ke hyre me emer tjeter e tash e ke ndryshu beso spom kujtohesh ama un jo veq ty po te gjithe antareve si te ri edhe te vjeterve ketu ne forum i flas edhe i kthej pergjigje per gjithqka.. un se 10 dite po hy ne forum gjdo nate se skam hy shum moti.

Bleti te betohem hera e par eshte ajo nata von kur u regjistrova ktu ... gje qe ma se shumti qe nuk me pelqen eshte ti ndrroj nika ne ate forum , poshtrimi me imadh me duket mua nese ty apodikujt tjeter i flas se shum mnyra apo lloje te karaktereve , per sot e 100 vite pot vija ktu vie me kete Nik ...asnje here nuk do ta ndryshoj !!!

Nejse, nuk pom kujtohesh a mke fol mu ajo, ndoshta se kam pa qka ke shkru ose skam hy te ajo tema ku ke postu ti per mu, un te flas gjithe [smile_1] PUCC

po po un te fola , bile edhe nje perqafim thash per Bletin ahahahaha per zotin po se vetem Bleti qenka ktu PUCC

je farewww Hahahah,, flm flm edhe per ty ni perqafim t`madh,,

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Xhan Thu 27 Dec 2012 - 11:09

BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:
BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:
BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:
BeLti shkruajti:
Xhan shkruajti:Bleti edhe ti hiq nuk ja leshon rrugen asaj , boll i qet je !

Tash jom bo i qet se sjom kon hahaha [smile_1] Happy

me heret nuk di gje , se met vertet kurr nuk kam ndegjuar per kete faqe , po nga dita qe jom ardhur per her te par , ty te kam takuar asnje tjeter , ti aq qe ishe i qet sma vare hiq s'me fole edhe pse un te fola Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 2322649856 hahahaha

Nuk e di nashta ke hyre me emer tjeter e tash e ke ndryshu beso spom kujtohesh ama un jo veq ty po te gjithe antareve si te ri edhe te vjeterve ketu ne forum i flas edhe i kthej pergjigje per gjithqka.. un se 10 dite po hy ne forum gjdo nate se skam hy shum moti.

Bleti te betohem hera e par eshte ajo nata von kur u regjistrova ktu ... gje qe ma se shumti qe nuk me pelqen eshte ti ndrroj nika ne ate forum , poshtrimi me imadh me duket mua nese ty apodikujt tjeter i flas se shum mnyra apo lloje te karaktereve , per sot e 100 vite pot vija ktu vie me kete Nik ...asnje here nuk do ta ndryshoj !!!

Nejse, nuk pom kujtohesh a mke fol mu ajo, ndoshta se kam pa qka ke shkru ose skam hy te ajo tema ku ke postu ti per mu, un te flas gjithe [smile_1] PUCC

po po un te fola , bile edhe nje perqafim thash per Bletin ahahahaha per zotin po se vetem Bleti qenka ktu PUCC

je farewww Hahahah,, flm flm edhe per ty ni perqafim t`madh,,

ani mir qe e diskutuam e tash po vertetoj se nuk me ke par hihihi per ate thash ky qenka shum i qet Bleti , nuk po dojka me e prish terezin ahahahahaha

PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Maksi Thu 27 Dec 2012 - 11:10

lazdrane
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga bekimi Thu 27 Dec 2012 - 11:11

sonte esht me e qet klea zeri po i nihet hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njeriu Me i Qete Ketu ne forum - Faqe 10 Empty Re: Njeriu Me i Qete Ketu ne forum

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 10 e 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi