Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa jeni te zot ne kuzhine ?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa jeni te zot ne kuzhine ?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 8:00

Sa mendoni qe jeni te zot ne kuzhine edhe qfar mendoni a jan me te zot femrat apo meshkujt ?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Aristogata Sat 5 Dec 2009 - 8:54

jam shum e zonja ne kuzhin pasi me pelqen shum te gatuaj Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Icon_biggrin


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 8:55

DI TE BEJ SHUME LLOJE SALLATASH , SIMBAS PJATES SE PARE DHE STINEVE KESHTU QE JAM PAK I ZOTI
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 9:08

mund te them se jam mjaft e zonja pasi kisha e mamin kuzhiniere te mire e morra pak nga ajo Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga OLAS Mon 7 Dec 2009 - 4:39

jam shum e zonja se jam guzhinjere
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Mon 7 Dec 2009 - 4:42

mjaft e zonja besoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Tonii Thu 24 Dec 2009 - 11:00

di te gatuaj mir fare makaronat me midhje i bej te mbrekullueshme
gjithashtu gatuaj peshkun e pjekur mbi pllak balte e cila vendoset mbi prush pak limon persiper dhe nje got ver dhe te lepish thonjet ne fund
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Aristogata Thu 24 Dec 2009 - 11:01

per embelsira jam eksperte juhjjjjj


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga WebMaster Thu 24 Dec 2009 - 11:01

hahaha deri tani skam helmuar njeri po ja dal mire edhe ne guzhine
Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Thu 24 Dec 2009 - 12:20

shume Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 682485
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga ERMAL Thu 24 Dec 2009 - 12:54

shum Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Icon_smile
ERMAL
ERMAL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1485
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Aristogata Thu 24 Dec 2009 - 13:27

shum juhjjjjj


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga fidani Thu 24 Dec 2009 - 13:37

Me shum se ni grua :P jiaja
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Aristogata Thu 24 Dec 2009 - 13:39

me pelqen shum te gatuaj Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Icon_biggrin


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Lolita Fri 1 Jan 2010 - 2:03

nuk ja them shum per te gatuar ja le te gjitha arit haha
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Fri 1 Jan 2010 - 2:09

GATUAJ SHUME RECETA DIETIKE SI DHE DI TE BEJ SHUM LLOJE SALLATASH
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga LaDescarada Sat 30 Jan 2010 - 0:34

aspak sjom a zoja Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Icon_cry ...une dhe kuzhina hiq nuk shkojm bashk...
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga dajti modh Fri 5 Feb 2010 - 14:01

guzhinjer dasmash Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Lol
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Fri 5 Feb 2010 - 14:20

mjaft e zonja
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga LADY D Fri 5 Feb 2010 - 23:17

me pelqen dhe ktu ne itali kam mesuar se zero isha po punoj ne restorant do mesosh si sben juhjjjjj
LADY D
LADY D
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : itali
Postime Postime : 1025
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/11/2009
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Elena Dajku Sat 6 Feb 2010 - 0:04

me pelqen shume te gatuaj
Elena Dajku
Elena Dajku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 30
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Feb 2010 - 1:05

gatuaj cdo dite,dhe ja dal mbane Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Elin Sat 6 Feb 2010 - 1:13

YYYYYYYYYYYY ME I MIRI DI TE GATUAJ VEZE [smile_1]
Elin
Elin
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : TEK ZEMRA E NJERES
Postime Postime : 667
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/05/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

http://www.crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Feb 2010 - 1:15

yyyyy me e mira di te gatuaj pasticio,tave kosi,byrek,do me Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Icon_razz
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vellai Sat 6 Feb 2010 - 1:16

kur te martohesh ti po vije una si guzunier Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Icon_biggrin
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Feb 2010 - 1:18

VLLAI shkruajti:kur te martohesh ti po vije una si guzunier Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Icon_biggrin


Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 657237 Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 657237 vllacko je me i miri nder shefat e di Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Icon_biggrin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga lezhjani Mon 5 Apr 2010 - 11:11

ne guzhine jam grop krejt vetem makarona edhe peshk zgare di me ba asigja tjater
lezhjani
lezhjani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : lezhe
Postime Postime : 229
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/04/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : ADMINISTRATOR

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Aristogata Mon 5 Apr 2010 - 11:13

Lolita shkruajti:nuk ja them shum per te gatuar ja le te gjitha arit haha

hahahhah he se ta tregoj un kur ti le te gjitha enet kapic qe ti lash ta shohesh ti :P


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga V-I-P Mon 5 Apr 2010 - 11:14

vetem dy kokra ve syze di me bo Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Icon_sad
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Ambra Mon 5 Apr 2010 - 11:15

Di te gatuaj te gjitha gjellet dhe gatimet e mia te preferuara.
Ambra
Ambra
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne boten time....
Postime Postime : 2348
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Tonii Mon 5 Apr 2010 - 11:16

pak a shum di qe peshkun e pjekur ne prush e qaj dheSa jeni te zot ne kuzhine ?? 712195
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga WebMaster Mon 5 Apr 2010 - 11:16

ja dal mire sidomos guzhinen italiane me kan mesuar shum librat e guzhines
Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Mon 5 Apr 2010 - 11:18

per kuzhin nuk di asgjo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Aristogata Mon 5 Apr 2010 - 11:20

un vdes te gatuaj dhe gjithmon ne net kerkoj receta gatimi te ndryshme [smile_1] madje shumicen e postoj dhe ne forum :P


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 1:41

Edhe une per vete ia dal mbane pa as me te voglin problem ne kuzhine.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Ariel Sat 10 Jul 2010 - 11:17

...Liber kuzhine mo ce pyt...
e kam pasion gatimin...


Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Grejza Sat 10 Jul 2010 - 11:26

Jam e zonja kur dua te gatuaj kur nuk dua them nuk di [smile_1]
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 10 Jul 2010 - 12:15

Grejza shkruajti:Jam e zonja kur dua te gatuaj kur nuk dua them nuk di [smile_1]

Sa per kete gje, e perdor jo vetem ne guzhine por ne shume fusha te ndryshme... Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 398758 Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 398758 Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 398758
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Sat 10 Jul 2010 - 23:46

ne kuzhin nuk hy fare se nuk kam dioni per as gjo
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Sun 11 Jul 2010 - 3:34

me duhet te gatuaj cdo dite keshtu qe jam mjaft e zonja besoj se ja kam marr doren nder vite Sa jeni te zot ne kuzhine ?? 187992
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi