Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa jeni te zot ne kuzhine ??

+25
Aqka
kasperi
Arush
Sergio
pexha
remzi
Grejza
Ariel
Poeti Dhimbjes
Ambra
V-I-P
lezhjani
Vellai
Elin
Elena Dajku
LADY D
dajti modh
LaDescarada
Lolita
fidani
ERMAL
WebMaster
Tonii
OLAS
Aristogata
29 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Sat 5 Dec 2009 - 8:00

First topic message reminder :

Sa mendoni qe jeni te zot ne kuzhine edhe qfar mendoni a jan me te zot femrat apo meshkujt ?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga remzi Fri 27 Aug 2010 - 10:32

tem e qelluarr..
un di te beii te gjitha gjellrat.. dheee
makaronat jon diqka speciale per muaaaa sidomos kur i bej me pink-sos:
remzi
remzi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 58
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/08/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : studimeett

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga pexha Fri 27 Aug 2010 - 10:33

ti te beje te gjith pore ma se shumti pica dhe makarona
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Aug 2010 - 10:34

nuk di fare
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Aug 2010 - 10:37

Magjepes...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga pexha Fri 27 Aug 2010 - 10:41

shum i mire
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Sergio Sun 29 Aug 2010 - 3:30

shum i mire
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Arush Sun 29 Aug 2010 - 3:32

jo keq
Arush
Arush
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 588
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga WebMaster Sun 29 Aug 2010 - 3:33

:o them se kam mesuar shum ne guzhine me pelqen te gatuaj
Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Sergio Sun 29 Aug 2010 - 3:40

po jam mir ne kuzhin
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga kasperi Sun 29 Aug 2010 - 3:40

nuk jese keq ,edhe kur jame vetum 50% i di gjerat
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Aqka Sun 29 Aug 2010 - 4:28

hmmmm nuk mbes keq un di me pregadit sa me honger diqka:P
Aqka
Aqka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : n'xhungel
Postime Postime : 105
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/08/2010
Hobi Hobi : me myt mizaa

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Arush Sun 29 Aug 2010 - 4:28

me haet dora
Arush
Arush
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 588
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Tonii Fri 17 Sep 2010 - 10:47

deri diku disa gatime psh akullore te ngrir , peshkun ne prush , makaronat me midhje , petullat me mjalt qe bej un as grat si bejn aq te mira , e ne pergjithsi gjera te vogla por qe esht bukur kur ben dicka me shije
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Sep 2010 - 10:49

Shum me pelqen te gatuaj
Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga bobi 10 Fri 17 Sep 2010 - 10:50

art me vete.

jam guzhinier i mire :roll:

cfare doni

ne furre
tenxhere

tasqbap
pilaf
mish ne zgare
makarona me mish te grire
sallata

vetem embelsira-s'di


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga WebMaster Fri 17 Sep 2010 - 10:51

hahahaha dua mrekullin e taves me peshk Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 398758
Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga leona Fri 17 Sep 2010 - 10:52

me shume se gjith ju ne forum hahahah :P
leona
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga bobi 10 Fri 17 Sep 2010 - 10:53

do vish-te gatuaj peshk.

aspiratori mezi terheq eren e tij :o


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Sep 2010 - 11:16

Shef popcorn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga bobi 10 Fri 17 Sep 2010 - 11:26

luan

c'ke ndermend te gatuash neser more :lol:


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Sep 2010 - 11:45

bobi 10 shkruajti:art me vete.

jam guzhinier i mire :roll:

cfare doni

ne furre
tenxhere

tasqbap
pilaf
mish ne zgare
makarona me mish te grire
sallata

vetem embelsira-s'di

per embelsira jam un :o


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Vizitor Fri 17 Sep 2010 - 12:05

bobi 10 shkruajti:luan

c'ke ndermend te gatuash neser more :lol:

Byrek me spinaq..
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Ajo goca Fri 5 Nov 2010 - 22:25

hic hic
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Anakonda Mon 27 Feb 2012 - 18:53

Varet nga humori qe me karakterizon.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa jeni te zot ne kuzhine ?? - Faqe 2 Empty Re: Sa jeni te zot ne kuzhine ??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi