Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burri më i shëndoshë i botës martohet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burri më i shëndoshë i botës martohet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burri më i shëndoshë i botës martohet

Shko poshtë

Burri më i shëndoshë i botës martohet Empty Burri më i shëndoshë i botës martohet

Mesazh nga Vizitor Mon 14 Dec 2009 - 10:02

Burri më i shëndoshë në botë do të martohet. Dhe sic ndodh shpesh në një martesë, gruaja shumëkërkuese e ka vënë në një dietë të fortë.
Meksikani Manuel Uribe, fituesi i Guinnes në 2007-tën, tha se para dasmës kishte humbur gjysmën e peshës së tij, ku peshonte 570 dhe shkoi në 340 kg, pra humbi 230 kile.

"Gjithësesi do të jetë një martesë me peshë", tha duke bërë shaka 42 vjecari, "por banketi do të jëtë me siguri shumë më i lehtë".

Burri do të martohet më një vejushe me të cilën ka dy vjet që eshte i fejuar. Cermonia e martesës do të ndiqet drejtëpërdrejtë përmes mediave nacionale dhe internacionale që i kanë ofruar çiftit edhe një tortë për 400 të ftuar.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burri më i shëndoshë i botës martohet Empty Re: Burri më i shëndoshë i botës martohet

Mesazh nga Anakonda Mon 23 Apr 2012 - 17:46

hajt te trashegohet
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi