Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te qeshim me nastradinin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te qeshim me nastradinin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te qeshim me nastradinin

3 posters

Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:05

Te qeshim me nastradinin Nastradini-208x300- Nje here Nastradini po vidhte nje shtepi.
Nje person e pa dhe e pyeti:
“C’po ben o Nastradin?”
Nastradini duke sharruar celsin tha: “Po i bie violines.”
“Po ku e ke avazin (muziken)?”
“Avazin do ja degjosh neser”!
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:06

Disa te rinj pane Nastradinin qe ishte mbeshtetur te stalle
e gomerve dhe donin ta tallnin.
Njeri me i shkathet i thote:
-Ku je o Nastradin,baba i gomerve.
Pergjigjet Nastradini:
-Po ti mor bir pse pake dale prej stalle
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:06

Nastradini megjithese nuk dinte te shkruante dhe te lexonte
merr pjese ne nje koference shkencore
Nje shkencetar, qe ishte ulur aty afer Nastradinit, i bie
ne sy sjellja e tij dhe me nje ton talles pyet:
Cfare ndryshimi ka ndermjet teje dhe gomarit?
Nastradini ja kthen:
Ka vetem nje pellembe largesi…
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:06

- Nastradin! -e shkundi nje nate gruaja Nastradinin.
S’te vjen keq qe kam tere naten pa gjume
duke tundur djalin qe qan? Tunde dhe ti njecike,
se fundja, djali s’eshte vetem i imi, eshte edhe i yti.
Ti tund tenden – i tha Nastradini -gjysmen time lere te qaj.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:07

- Nje dite vere mamaja po pastronte shtepine. duke pastruar ajo hedh nga dritaria objekte te vjetra. mer bufen dhe hedh nga dritaria. vjen nastradini me vrap dhe thote: mami mami cfare ndodhi. mami u pergjigj: asgje shpirt, hodha bufen e vjeter. pas 10 minutash mamaja hedh nga dritaria televizorin. vjen nastradini prap me vrap dhe thote: mami cfare ndodhi? asgje zemer hodha televizorin se ishte vjetruar……….. pas disa minutash mamaja degjo nje zhurme nga dhoma e nastradinit. Shkon me vrap dhe e pyet nastradin cfare ndodhi?
asgje mami asgje hodha gjyshen se ishte vjeteruar…
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:07

- Shkoi njeri dhe i kerkoi gomarin Nastradinit.
Nastradini i thot? qe nuk e kam. Ne at? kohe gomari pellet me te madhe.
Ja ku e ke, – i thot? tjetri.
Po ti ke beson, gomarin apo mua, – ia kthen Nastradini .
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:07

Sesi ishte ngaterruar nje her Nastradini dhe e futen ne burg. Kur erdhi dita qe ta gjykonin, Nastradini i beri ca shenja me duar kadiut, si per te treguar nje gje te madhe. Kadiu nuk e zgjati davane dhe i dha te drejt, duke menduar se Nastradini do t’i jepte ndonje ryshfet te math. Mbaroi gjyqi dhe Kadiu ju afrua Nastradinin dhe i tha:
Hajde, tunde ate qe me premtove!
Une s’te premotva gje, kadi efendi, te thashe se ke koke te madhe.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:08

nje dit nastradinit i duhej cekici dhe i thot te birit te shkonte te komshiu per tja marr hua
kthehet i biri dhe i thot: babi komshiu nuk deshi te na i jap
nastradini i thot:eh sa kurnac jan keto njerez sot, shko bir te maresh cekicin ton
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:08

Ishte njehere nastradini dhe kaloi perpara pallatit te mbretit. A ty ne ballkon pa vajzen e mbretit dhe e puthi nga larg me dore. Vajza e mbretit u inatos dhe shkoi te babai dhe i tha se c'a i kish ndodhur. Mbreti theret ushtrine dhe e ndjek nastradinin nga mbrapa. Nastradini e kuptoi dhe shkon me vrap ne pyll, ndez nje zjarr dhe hipen ne nje peme. Vjen mbreti dhe e pyet;c'ben atje o nastradin? Ja ziej fasule-i tha, po pse zihen aq larg fasulet? Po dhe une , pse ta putha vajzen aq larg? Mbreti ngeli pa goje nga pergjigja e nastradinit dhe iku.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:09

Nastradini po punonte tokën, ndërkohë që i vjen një bashkëfshatar me urgjencë dhe i thotë:
-Vrap efendi, se po të digjet shtëpia.
-Punë e madhe, ia kthen Nastradini, çelsat i kam me vete…
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:09

Nje nate Nastradinit ju desh te nxjerre uje nga pusi. Mirpo, pa ne uje henen dhe, menjehere, lidh cengelat ne litar per ta nxjerre. Duke terhequr me force te madhe, meqe cengeli do te kish ngecur ne nje gur te pusit, litari u keput dhe Nastradini ra me kembe perpjete; atehere pa henen ne qiell.
-Allah, qofsh i lavderuar! Vertet me kepute brinjet, po henen s'e lash pa e shpene ne vend - tha.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:09

Njeri per te tallur Nastradinin ("si i paditur qe ishte") e pyeti:

- Sa bejne tre here kater?

Nastradini pergjigjet:

- Po ti veme dhe veten tende nga pas, bejne 120
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Erkidi Sat 19 Dec 2009 - 2:10

Vetëm tre herë

-"Grua, a më ke tradhëtuar ndonjëherë?" - e pyet futbollisti gruan.
-"Oh i dashur, e do të vërtetën?" - ia kthen ajo
-"Po të vërtetën ma thuaj" -insiston ky.
-"Mirë atëherë, të kam tradhëtuar vetëm tre herë. Dhe këtë e kam bërë përherë për ty!" - shton gruaja.
-"Kur më ke tradhëtuar për të parën herë?" - pyet futbollisti i tronditur.
-"A e mba mend kur nuk të donte gjyqtari fare, dhe gati sa s'ta dha kartonin e kuq" - i thotë gruaja.
-"Po, më kujtohet" - i përgjigjet ky.
-"Menjëherë filloi të të dojë dhe për çdo gabim tëndin e dënonte tjetrin lojëtar. Kjo ishte hera e pare" - i arsyetohet ajo.
-"Po mire, po herën e dytë pse më tradhëtove?" -pyet ky
-"Po trajneri ytë fare nuk të donte dhe nuk lejonte të hysh në lojë. Fjata me të dhe filloi të të quaj yll. Të kujtohet?" - e pyet gruaja.
-"Po, po… tash po më kujtohet." -përgjigjet futbollisti. Dhe e pyet: -"Po të trtën here kur më tradhëtove?"
-"A të kujtohet kur të urente publiku, dhe menjëherë filluat të të adhurojnë ty dhe vetëm ty?" - e pyet ajo
-"Po, më kujtohet!" -përgjigjet ky i habitur.
-"Ja pra kjo ishte hera e tretë - fjeta me publikun!?" -ia kthen gruaja me krenari.
Erkidi
Erkidi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Athens
Postime Postime : 35
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/12/2009
Hobi Hobi : skam profesjon nje kam shum

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:11

Eshte vone dhe Nastradini kthehet ne shtepi nga mihonja.mu ne prag te deresi bie nga gisht unaza.menjehere miku qe e shoqeronte perkulet mb i toke dhe fillon te kerkoje rrotull , kurse nastradinishkon ne mes te rruges , qe ndricohet nga drita e henes se plote.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:11

Ne oren kur te gjithe jane duke bere pushimin drekes , Nastradini rri vetem i ulur ne mes te sheshit, mu ne pike te diellit.Qe nga pragu i shtepise dikush therret:
--Hej Nastradin cfare po ben atje ne kete vape? Ti nuk pushon asnjehere??nastradini nuk pergjigjet , por burri i irrituar vazhdon:
--Per Allah . futu ne shtepi , se nuk ka asgje per te pare.
--tani per tani jo ia kthen Nastradini, por n.q.s ndodh dicka dua te jem i pari ta marr vesh.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:12

Njerezit kishin qejf ta ngaterronin Nastradinin me pyetje pa kuptim , ose te pamundura t u pergjigjesh.Nje dite dikush e pyet :
--Nastradin , ti qe e njeh mire shkencen dhe misteret , na thuaj kush eshte me i dobishem , dielli apo hena ?
--Pa tjeter hena .Ajo ndricon kur behet nate ndersa dielli si idiot . ndricon kur eshte drite.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:12

Nje i pasur ka ftuar Nastradinin.Ai i sherben nje qumesht deveje me kanelle:i pasuri per vete mbush nje gote te madhe , ndersa per Nastradinin nje gote pergjysem.Nastradinin nuk e ze vendi ne karrike dhe kthen koken majtas e djathtas.Cfare kerkon Nastradin , nje luge sheqer? e pyet i pasuri.
--Jo, jo , nje sharre. dua ta pres pjesen e siperme te gotes se nuk me sherben.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:12

Nastradin dua te dergoj nje leter me shume rendesi ne Stamboll.Ti e di qe nuk kam bere shkolle.A ma shkruan po deshe?
-me vjen keq - thote Nastradini- po me dhembin kembet.
-Pse me kembe e shkruan ti?
-Jo me kembet eci , por e kam shkrimin aq te keq sa duhet te shkoj vete qe tja lexoj letren.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:13

Nastradini shkoi ne Amerike dhe takoi nje shoqe. Por Nastradini nuk dinte anglisht.
Shoqja e vet i thote:
- What's up bejbi ?
Nastradini ia ktheu
- Bejbi satam. Se sheh burrin 2 metra ne kam.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:13

Ishte nje dite Nastradini me nje shok te vetin duke punuar ne nje banese shume kateshe. Duke punuar i bie ne mend Nastradinit qe nuk kishin ngrene buke dhe i thote shokut te vete qe te shkoje te bleje byrek. Kur ai shkon te blej byrekun i bie ndermend se nuk e dinte se a donte me mish apo me djathe dhe fillon me ze te bertas:
- O Nastradin a e do burekun me mish apo me djathe?
Por Nastradini nuk e ndigjoi sepse ishte ne katin e fundit, dhe cfare ben ky shoku, i merr dylbite dhe e shikon Nastradinin siper dhe me nje tone te ulet te zerit e vet:
- Nastradin a e do byrekun me mish apo me djathe?
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:14

Nastradini i mbetur pa pune shikon ne nje lajmerim te varur ne nje peme se kerkohej nje kopeshtar. Nastradini i gezuar se po gjente pune, aplikon menjehere per pranim.
Pronari:
- Nese e ndihmon edhe sherbetoren tone atehere do te te jap edhe vend per te fjetur ne hambar.
Nastradini:
- Me pare me duhet te shoh punen.
Pronari duke pare kopeshtin e madh nga dritarja i thote:
- Ja sic e sheh vete...
Nastradini:
- Jo jo, me pare sherbetoren...
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:15

Nastradini po kalonte ne nje fshat hypur ne nje gomar. Diku, se si u tremb gomari dhe e rrezoi Nastradinin ne toke. Te gjithe qe ishin aty rrotull filluan te qeshnin.

- E pse qeshni? - u tha Nastradini. - Une do te zbrisja qe do te zbrisja nga gomari; ai me zbriti vete.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Aristogata Sat 19 Dec 2009 - 2:15

Dikush e pyeti Nastradinin:

- Nastradin, pse uji i detit eshte i kripur?

- Qe te mos qelbet peshku - ju pergjigj Nastradini.
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Anakonda Wed 6 Jun 2012 - 18:29

Nastradini me policin

Nje njeri kishte dergu gomarin ne treg per ta shitur. Pas nje kohe
ju kishin rrethu te gjith gomarit duke qesh, per arsyje se ju ishte
ngrit gomarit k***. Vjen nje polic dhe i thot pronarit qe gomari i tij
duhet me ja fut k**** brenda, por gomari nuk merrete vesh. Ne ate moment
vjen Nasradini dhe thot “une e bej qe ta fus brenda..” Polici i thot po
ik ore e beke ti, e bej thot Nasradini dhe shkon i flet dicka te veshi…
kur vertet gomari e fut brenda. te gjith mbeten te habitur. Polici e
pyeti Nasradini, cka i the Nasradin? Nasradini i pergjigjet: i thash
fute k.. brenda se po ta HA POLICI…

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te qeshim me nastradinin Empty Re: Te qeshim me nastradinin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi