Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

+64
E jotja
Docteur
Arabela
enigma
Maksi
Selda
Gjeto Gjetani
Darius
Amazone
EpiKada
AlBora
bobi 10
Emona
Shaban Cakolli
Shamikuqja
Gjumashja
Leo_uk
Єямєℓiиdå
kasperi
stralli
Albert
Moza
Ajo goca
shkelzen muca
"KengaIme"
xhoni_bravo
pexha
genaro gattuso
tafo
aLbinna.
Poeti Dhimbjes
Elisaaa
Jeton
T_o_n_i
Vellai
Grejza
Prada
Bleta
memaliaj
Melaqja
Durrsaku
Neta E
Tonii
katunari
Dita
kristjan91
mela
Ardii
Binni
naploni
dajti modh
Vig-ana
Melaqjaa
Americco
/:UserCode"
krushku
Roksana
Erika
a70
Aristogata
fidani
koli852
WebMaster
Alberti
68 posters

Faqja 6 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Alberti Fri 1 Jan 2010 - 7:53

First topic message reminder :

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mua me duket VERA, ARISTOGATA, dhe KLEA!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Ajo goca Tue 24 Aug 2010 - 5:08

UserCode shkruajti:Amelia

flm
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Ajo goca Tue 24 Aug 2010 - 5:09

nga meshjujt me pelqen fotoja e kasperit edhe e xhixh merimonges
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Moza Tue 24 Aug 2010 - 6:06

Se di [You must be registered and logged in to see this image.]
Moza
Moza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 169
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2010
Hobi Hobi : Studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga WebMaster Tue 24 Aug 2010 - 6:07

une ori oj kjo hahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Moza Tue 24 Aug 2010 - 6:08

[You must be registered and logged in to see this image.] klealov po them vet atehere
Moza
Moza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 169
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/08/2010
Hobi Hobi : Studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga shkelzen muca Tue 24 Aug 2010 - 7:23

mua me pelqen anna eshte shime sexy

shkelzen muca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : verona
Postime Postime : 3
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/08/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Vizitor Tue 24 Aug 2010 - 7:31

:5454787: thnx nga ju

kjo moza mu hmm :P
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga pexha Tue 24 Aug 2010 - 7:33

ana nga vajzat
djemet ALB
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Vizitor Tue 24 Aug 2010 - 7:46

edhe ti Pexha :|
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Albert Tue 24 Aug 2010 - 7:54

Anna
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Vizitor Tue 24 Aug 2010 - 7:57

bertushi simpatik :5454787:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga pexha Tue 24 Aug 2010 - 8:10

Anna shkruajti:edhe ti Pexha :|
flm
ana
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga stralli Tue 12 Oct 2010 - 2:47

Sipas avatarit Arjana.

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga kasperi Tue 12 Oct 2010 - 2:51

po pres cila po kapet ne grep dhe ju tregoj :peshkatari:
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Oct 2010 - 2:55

mendoj te gjitha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 12 Oct 2010 - 4:46

Di qe nuk jane ata/ato qe kane vendos avatare te zhveshura.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga WebMaster Tue 12 Oct 2010 - 4:47

Un po e them sinqerisht qe un jam ne foto nje e dyta nuk kam pse te genjei sepse po thuajse te gjithe me kan pare ne web

Per mua eshte Emona
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Albert Tue 12 Oct 2010 - 6:20

arjana
Albert
Albert
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : selanik
Postime Postime : 7055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/07/2010
Mosha Mosha : 78
Hobi Hobi : sekret

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Oct 2010 - 6:21

te gjith jan
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga stralli Tue 12 Oct 2010 - 20:53

edhe Klea ka qëndrim bukur sexi...

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga WebMaster Tue 12 Oct 2010 - 21:12

Mendoj se sexsualitetin e kan te gjithe secili ne menyren e ti me te ndryshme
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga stralli Tue 12 Oct 2010 - 21:49

këtu do ndaj mendimin me ju,sepse duhet veçuar njëri...

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 14 Oct 2010 - 22:29

Mendoj qe shumica nuk e kuptojne mire cdo te thote termi "sexy"!
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga stralli Fri 15 Oct 2010 - 2:23

Ermelinda shkruajti:Mendoj qe shumica nuk e kuptojne mire cdo te thote termi "sexy"!

Mirë pra na sqaro me pak fjalë, dhe në mënyrë të shkoqitur, ti e nderuara Ermelinda...

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 15 Oct 2010 - 2:55

Shumice e shkrimeve ne kete teme sygjerojne.."Pash nej femer ne rruge me mini dhe kanatjere gjoksi jashte" dhe ishte shume "sexy"!
"Sexy" nuk do thote te veshesh zvesh dhe te kesh kerthizen pirced.

Besoj qe të gjithë kemi karakteristika te mira fizike, dikush ka sytë, dikush hunden, dikush duart, dikush kembet, dikush gjoksin, dikush lekuren, dikush ngjyren e flokut,etj. Ka edhe shumë vajza qe pak a shumë kanë një trup mjaft te mirë dhe me proporcionin e duhur dhe qe dinë ta mbajnë këtë trup siç duhet duke veshur gjëra qe u pershtaten. Por ka nga ato qe mund te kenë një trup bombe, madje edhe një fytyre shumë te bukur por qe s'dinë te vishen, nuk kanë aspak gusto, ngallosen me tualet.

Mua personalisht (dhe ky eshte thjesht nje mendim i imi) nje femer/mashkull do me dukej "sexy" nese gjithmon e kishte frenuar doren ne veshjet e tij/saj duke mos veshur me shume sec duhet apo me pak sec duhet...

Fjala "sexy" eshte nje cilesi e femres me shume se e mashkullit..ndodh shume here te shohesh vajza te veshura bukur qe kane edhe bukuri fizike,por prap se prape nuk kane ate hijeshi,qe ti ndalesh e thua;"hijeshi e rralle"..pra nuk eshte vetem veshja ,jane menyra si ecen, delikatesa e xhesteve e tonit te zerit, menyra e shikimit..shprehjes etj..keto sipas mendimit tim te gjitha bashke, bejne nje femer "sexy".

Keto nuk kane te bejne me temen..por ja tu pergjigja ty "Luan" se cfar dmth fjala "sexy" per mua.
Nese forumistat i kane keto atehere mund te themi qe jane sexy.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 15 Oct 2010 - 3:01

Ermelinda shkruajti:Shumice e shkrimeve ne kete teme sygjerojne.."Pash nej femer ne rruge me mini dhe kanatjere gjoksi jashte" dhe ishte shume "sexy"!
"Sexy" nuk do thote te veshesh zvesh dhe te kesh kerthizen pirced.

Besoj qe të gjithë kemi karakteristika te mira fizike, dikush ka sytë, dikush hunden, dikush duart, dikush kembet, dikush gjoksin, dikush lekuren, dikush ngjyren e flokut,etj. Ka edhe shumë vajza qe pak a shumë kanë një trup mjaft te mirë dhe me proporcionin e duhur dhe qe dinë ta mbajnë këtë trup siç duhet duke veshur gjëra qe u pershtaten. Por ka nga ato qe mund te kenë një trup bombe, madje edhe një fytyre shumë te bukur por qe s'dinë te vishen, nuk kanë aspak gusto, ngallosen me tualet.

Mua personalisht (dhe ky eshte thjesht nje mendim i imi) nje femer/mashkull do me dukej "sexy" nese gjithmon e kishte frenuar doren ne veshjet e tij/saj duke mos veshur me shume sec duhet apo me pak sec duhet...

Fjala "sexy" eshte nje cilesi e femres me shume se e mashkullit..ndodh shume here te shohesh vajza te veshura bukur qe kane edhe bukuri fizike,por prap se prape nuk kane ate hijeshi,qe ti ndalesh e thua;"hijeshi e rralle"..pra nuk eshte vetem veshja ,jane menyra si ecen, delikatesa e xhesteve e tonit te zerit, menyra e shikimit..shprehjes etj..keto sipas mendimit tim te gjitha bashke, bejne nje femer "sexy".

Keto nuk kane te bejne me temen..por ja tu pergjigja ty "Luan" se cfar dmth fjala "sexy" per mua.
Nese forumistat i kane keto atehere mund te themi qe jane sexy.

brava brava brava brava brava brava brava brava brava brava brava brava brava brava brava brava brava

Ju lumte Ermelinda, sepse keni dhene nje shpjegim taman ashtu sikurse nevojitej.
Respektet e mija ndaj ketij shkrimi dhe autores se tij.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga stralli Fri 15 Oct 2010 - 3:21

Ke bërë një sqarim vërtetë të mjaftueshëm dhe përmbajtësor,anipse forumistët nganjëherë pyesin edhe me shpoti për të futur njëri tjetrin në lajthitje,por juve ju lumt Ermelinda dhe vetëm ec përpara.tung

stralli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Nën hijen e malit Sharr
Postime Postime : 1242
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2010
Mosha Mosha : 56
Hobi Hobi : Shetitja në natyrë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 15 Oct 2010 - 3:23

Flm Stralli..pershendetje dhe per ty.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Oct 2010 - 3:32

Un them per vete qe jam per te tjere se di po mua te pakten me kan pare shumica ne webcam nuk di te genjei deri pardje kam pasur foton time edhe ajo jam hahaha per te tjere se di di qe edhe aristogata eshte keto qe kam pare per te tjeret si kam pare ndersa nga cunat them binni
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Leo_uk Fri 15 Oct 2010 - 4:31

Ermelinda shkruajti:Shumice e shkrimeve ne kete teme sygjerojne.."Pash nej femer ne rruge me mini dhe kanatjere gjoksi jashte" dhe ishte shume "sexy"!
"Sexy" nuk do thote te veshesh zvesh dhe te kesh kerthizen pirced.

Besoj qe të gjithë kemi karakteristika te mira fizike, dikush ka sytë, dikush hunden, dikush duart, dikush kembet, dikush gjoksin, dikush lekuren, dikush ngjyren e flokut,etj. Ka edhe shumë vajza qe pak a shumë kanë një trup mjaft te mirë dhe me proporcionin e duhur dhe qe dinë ta mbajnë këtë trup siç duhet duke veshur gjëra qe u pershtaten. Por ka nga ato qe mund te kenë një trup bombe, madje edhe një fytyre shumë te bukur por qe s'dinë te vishen, nuk kanë aspak gusto, ngallosen me tualet.

Mua personalisht (dhe ky eshte thjesht nje mendim i imi) nje femer/mashkull do me dukej "sexy" nese gjithmon e kishte frenuar doren ne veshjet e tij/saj duke mos veshur me shume sec duhet apo me pak sec duhet...

Fjala "sexy" eshte nje cilesi e femres me shume se e mashkullit..ndodh shume here te shohesh vajza te veshura bukur qe kane edhe bukuri fizike,por prap se prape nuk kane ate hijeshi,qe ti ndalesh e thua;"hijeshi e rralle"..pra nuk eshte vetem veshja ,jane menyra si ecen, delikatesa e xhesteve e tonit te zerit, menyra e shikimit..shprehjes etj..keto sipas mendimit tim te gjitha bashke, bejne nje femer "sexy".

Keto nuk kane te bejne me temen..por ja tu pergjigja ty "Luan" se cfar dmth fjala "sexy" per mua.
Nese forumistat i kane keto atehere mund te themi qe jane sexy.

Rrofsh se na bere te ndihemi seksi, pa mbaruar ende orari i zyres.. Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 426788 Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 426788
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Oct 2010 - 4:32

00027003 00027003
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Leo_uk Fri 15 Oct 2010 - 4:35

Seriozisht, nuk njoh asnje ketu nga femrat dhe s'kam takuar apo edhe pare ne foto.. Megjithese nje foto nuk mund te tregoj plotesisht bukurit e nje femre..
Mesa kam vene re, femrat shqiptare ne pergjithsi jane te bukura nga natyra dhe jane ne krahasim nga meshkujt shqiptare jane shume me teper intiligjente, me te edukuara dhe me te sjellshme.
Por, ne dallim nga meshkujt nuk kane shume konfidence dhe ndihen inferiore ne shume biseda.
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga kasperi Fri 15 Oct 2010 - 4:45

vajzat me sexi jane
zahidja
hatiqja
kumrija
gjezidja jane shume sexi [smile_1] [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Oct 2010 - 4:52

kasperi shkruajti:vajzat me sexi jane
zahidja
hatiqja
kumrija
gjezidja jane shume sexi [smile_1] [smile_1]

hahahahaha [smile_1]

djemte me sexi jane
abdullai
mahmuti
harrami
muhameti

[smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Gjumashja Fri 15 Oct 2010 - 4:57

[smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] ju mort mortja ju te d siper luani dhe kasperi [smile_1] [smile_1]
un jam me sexi se te gjitha [smile_1] [smile_1]
Gjumashja
Gjumashja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : always dreaming
Postime Postime : 1057
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/07/2010
Hobi Hobi : sleeping

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga kasperi Fri 15 Oct 2010 - 5:00

Gjumashja shkruajti: [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] ju mort mortja ju te d siper luani dhe kasperi [smile_1] [smile_1]
un jam me sexi se te gjitha [smile_1] [smile_1]
:furiosi18: :furiosi18: :furiosi18: :furiosi18: :furiosi18: :furiosi18: :furiosi18: :furiosi18: :furiosi18: :furiosi18: :furiosi18: :furiosi18: per vajzen sexi qe sapo na doli
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Gjumashja Fri 15 Oct 2010 - 5:01

[You must be registered and logged in to see this image.]
Gjumashja
Gjumashja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : always dreaming
Postime Postime : 1057
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/07/2010
Hobi Hobi : sleeping

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Leo_uk Fri 15 Oct 2010 - 5:05

ju lutem, mos me beni te vendos foton time tani t'ju iki mendja.. pleaseee!! [smile_1]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Gjumashja Fri 15 Oct 2010 - 5:08

leo po pres una [smile_1] 00027003
Gjumashja
Gjumashja
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : always dreaming
Postime Postime : 1057
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/07/2010
Hobi Hobi : sleeping

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum? - Faqe 6 Empty Re: Cilat nga vajzat ose meshkujt jan ma sexy ketu ne forum?

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Oct 2010 - 5:12

Leo_uk shkruajti:ju lutem, mos me beni te vendos foton time tani t'ju iki mendja.. pleaseee!! [smile_1]

po vendose mo vendose, se kopjen e Di Kaprios e kemi pare 1000 here... [smile_1] [smile_1]
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi