Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hajnat belgë – shpallen budallenj të vitit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hajnat belgë – shpallen budallenj të vitit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajnat belgë – shpallen budallenj të vitit

2 posters

Shko poshtë

Hajnat belgë – shpallen budallenj të vitit Empty Hajnat belgë – shpallen budallenj të vitit

Mesazh nga Alberti Wed 6 Jan 2010 - 15:31

Hajnat belgë – shpallen budallenj të vitit F.0105001743267_m

Hajnat belgë – shpallen budallenj të vitit


Dy hajna belg, të cilët kishin humbur jetën pas shpërthimit të dinamitit, pasi gabimisht kishin vlerësuar sasinë e eksplozivit që nevojitej për të shkatërruar derën e një banke, janë nderuar postmortum me çmimin e Darwinit për marrëzi.
Ata ishin përpjekur të shkatërronin derën e bankës në qytetin Dinant – mirëpo kishin shfrytëzuar shumë më tepër dinamit sesa që nevojitej për një gjë të tillë. Kështu, shpërthimi i fuqishëm nuk kishte shkatërruar vetëm derën e bankës, por e kishte hedhur në ajër gjithë ndërtesën, e me këtë rast edhe ata kishin vdekur në vendin e ngjarjes.
Shawn Motero nga Florida është radhitur në vendin e dytë. Ai ka humbur jetën kur gjatë vozitjes në autostradë e kishte kapur nevoja për të kryer një proces fiziologjik. Mirëpo, urinimi i kushtoi me jetë.
Motero kishte skajuar veturën e tij në autostradë, kishte kapërcyer një mbrojtëse anësore, në kërkim të një këndi intim për ta kryer nevojën – mirëpo, nuk e kishte ditur se ndodhej në urë. Kështu, menjëherë prapa mbrojtëses, ai kishte fluturuar 20 metra drejt ujit, dhe gjatë përplasjes e kishte humbur jetën.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hajnat belgë – shpallen budallenj të vitit Empty Re: Hajnat belgë – shpallen budallenj të vitit

Mesazh nga Anakonda Fri 20 Apr 2012 - 21:01

aaaaaah budallenj me te vertete
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi