Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje fjale me dy "U"... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje fjale me dy "U"... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje fjale me dy "U"...

+50
Arian 123
Erion N
Arabela
Xhan
Neta E
thano6513
Anakonda
Katniss
Maksi
Shkembi
Xhoana
Darius
Durrsaku
EMI
Aяtємιѕα
Klio
Dardania
ZeQo
Albert
dajti modh
T_o_n_i
"KengaIme"
AlBora
bobi 10
Poeti Dhimbjes
Єямєℓiиdå
kasperi
V-I-P
[M!mO]
Shaban Cakolli
pexha
Arush
Elteme
Ariel
Elisaaa
Ardii
LaDescarada
krushku
Hera
Ajo goca
leta
Grejza
Emona
Roksana
Dita
Genti
Aristogata
Alberti
Erika
WebMaster
54 posters

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Thu 7 Jan 2010 - 4:37

nje fjale me dy u
UshtarakU Nje fjale me dy "U"... Icon_lol
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Jan 2010 - 4:47

fushkruja Nje fjale me dy "U"... Icon_biggrin
Nje fjale me dy "U"... 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Nje fjale me dy "U"... 30l12rc Pytje & Përgjigje Nje fjale me dy "U"... 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Thu 7 Jan 2010 - 4:49

UJKU
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Jan 2010 - 5:08

ulu Nje fjale me dy "U"... Icon_biggrin
Nje fjale me dy "U"... 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Nje fjale me dy "U"... 30l12rc Pytje & Përgjigje Nje fjale me dy "U"... 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Erika Thu 7 Jan 2010 - 5:49

ulurime
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Thu 7 Jan 2010 - 6:01

zbukurim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Jan 2010 - 6:10

lumturi
Nje fjale me dy "U"... 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Nje fjale me dy "U"... 30l12rc Pytje & Përgjigje Nje fjale me dy "U"... 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Thu 7 Jan 2010 - 6:20

lutu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Alberti Thu 7 Jan 2010 - 6:26

U'martu

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Thu 7 Jan 2010 - 7:36

bukur
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Alberti Sat 9 Jan 2010 - 22:25

UNMIKU!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Aristogata Tue 12 Jan 2010 - 11:28

uruguaj


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Nje fjale me dy "U"... Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Jan 2010 - 11:36

ushtrigaaa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Jan 2010 - 12:17

ubefasu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Aristogata Tue 12 Jan 2010 - 12:18

BESSI shkruajti:ushtrigaaa

ahahahha po nje 'u' ku e ke ti apo ka dal ne pension ahahah

lumturi


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Nje fjale me dy "U"... Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Genti Tue 12 Jan 2010 - 12:19

kushuriri
Genti
Genti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atu ku duhet :P,,,
Postime Postime : 1270
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Jan 2010 - 12:20

kuku
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Jan 2010 - 12:57

bukurosh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Jan 2010 - 13:14

tedua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Jan 2010 - 13:16

ujku
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Jan 2010 - 13:18

bukuroshe
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Jan 2010 - 13:21

durues
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Tue 12 Jan 2010 - 23:51

kuku
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Aristogata Wed 13 Jan 2010 - 3:45

bubullima


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Nje fjale me dy "U"... Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Alberti Thu 14 Jan 2010 - 6:43

LULU

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Jan 2010 - 6:54

bujrum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Jan 2010 - 8:16

kuku
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Jan 2010 - 8:17

uuuuuuuuuuu moj ana rash nga karrikja
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Jan 2010 - 8:18

bukuroshe
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Jan 2010 - 8:22

uu pse dalin keshtu fjalett
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Jan 2010 - 8:27

bukuroshi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Dita Thu 14 Jan 2010 - 8:58

bubullima
Dita
Dita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Shqiperi
Postime Postime : 818
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Jan 2010 - 9:01

uuuuuuuu saftohtt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Roksana Thu 14 Jan 2010 - 9:28

kukudh heheheheh
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Thu 14 Jan 2010 - 9:29

uuuu kush erdhii
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Roksana Thu 14 Jan 2010 - 9:30

uuuuu kush qoka
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Alberti Fri 15 Jan 2010 - 23:18

ukru

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Jan 2010 - 23:21

llukum
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Alberti Fri 15 Jan 2010 - 23:23

qunuu!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Vizitor Fri 15 Jan 2010 - 23:24

kukull
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje fjale me dy "U"... Empty Re: Nje fjale me dy "U"...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi