Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjala me Rime People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fjala me Rime People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fjala me Rime

+16
bobi 10
Anila
Yll Qielli
Emona
Amazone
Katniss
Gjeto Gjetani
Єямєℓiиdå
Elteme
valbona goxha
Poeti Dhimbjes
LaDescarada
Ajo goca
Ariel
Bleta
Aristogata
20 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Fjala me Rime

Mesazh nga Aristogata Thu 25 Feb 2010 - 11:13

Ketu secili do te thot nje fjale qe te rimoj me fjalen e antarit siper

Po nis un e para

anije
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty " Fjalë Me Rime! "

Mesazh nga Bleta Sun 23 May 2010 - 22:24

Atëherë njeri prej nesh thotë një fjalë dhe ai që poston pas thotë një fjalë që rimon me fjalën parashtruese. Normale si të lerë rimen duhet të lerë edhe një fjalë të re, në menyrë që anëtari pasardhes të këtë se kë fjalë të re të rimojë.

Pra, le të gjejmë Rimat e fjalëve këtu. Fjala me Rime Icon_wink

Ja një shembull: Fletë - Bletë
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Bleta Sun 23 May 2010 - 22:25

Meqe unë e hapa temën po filloj edhe 'lojen' e para. Unë do të them fjalen, ju gjeni një fjalë që rimon me këtë pra ( dhe pastaj lini fjalen tuaj Fjala me Rime Icon_wink .)

Fjala ime: Det
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ariel Mon 12 Jul 2010 - 9:13

Det - medet


uje
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ajo goca Mon 12 Jul 2010 - 9:14

uje- luje

pune
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ariel Mon 12 Jul 2010 - 9:15

pune - Bune


mal
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ajo goca Mon 12 Jul 2010 - 9:16

mal-kal


ti
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ariel Mon 12 Jul 2010 - 9:19

ti - mi


kapak
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ajo goca Mon 12 Jul 2010 - 9:23

kapak -marak

dajak
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ariel Mon 12 Jul 2010 - 9:29

Dajak - kajmak


celes
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ajo goca Mon 12 Jul 2010 - 9:30

meles

kepuc
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ariel Mon 12 Jul 2010 - 9:31

kepuc - majuc


termet
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga LaDescarada Mon 12 Jul 2010 - 9:47

hajmedet

fush
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ajo goca Mon 12 Jul 2010 - 22:13

fush-gush

ikone
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ariel Tue 13 Jul 2010 - 0:04

ikone - vone


kohe
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Aristogata Tue 13 Jul 2010 - 0:40

kohe-njohe

vend
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 13 Jul 2010 - 0:42

Vend - Rend

Qetesi...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Aristogata Tue 13 Jul 2010 - 0:50

qetesi-mbaresi

mesoj
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ajo goca Tue 13 Jul 2010 - 6:11

mesoj-luftoj

zyre
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga valbona goxha Tue 13 Jul 2010 - 6:43

zyre -hyre

plazh
valbona goxha
valbona goxha
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 242
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jul 2010 - 7:13

plazh- sondazh

kujdes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Aristogata Tue 13 Jul 2010 - 9:21

kujdes-proces

lavderim
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jul 2010 - 9:46

lavderim-perparim

deshire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Aristogata Mon 13 Sep 2010 - 4:31

deshire-meshire

rrugdalje
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ariel Tue 28 Sep 2010 - 11:04

Medalje

feste
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Vizitor Tue 28 Sep 2010 - 11:35

vete i peste..
sonte..
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ariel Tue 28 Sep 2010 - 11:38

donte

diell
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Vizitor Tue 28 Sep 2010 - 11:40

dhe miell..
ec aty..
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ariel Tue 28 Sep 2010 - 11:44

per ty

kerce :o
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Vizitor Tue 28 Sep 2010 - 11:45

defre e qeshur ..
do vish
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ariel Tue 28 Sep 2010 - 11:46

Ne kish excited [smile_1]

perse
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Vizitor Tue 28 Sep 2010 - 11:48

me u bo e re.. [smile_1] ..
:5454787: :|
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ariel Tue 28 Sep 2010 - 11:52

me hare [smile_1]
e me gezim :o


:| :| :|
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Elteme Tue 28 Sep 2010 - 12:46

erdhi Ariel per vallzim 00027003
Elteme
Elteme
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne toke
Postime Postime : 174
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/08/2010
Hobi Hobi : Te ngacmoj cunat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Ariel Tue 28 Sep 2010 - 22:04

per vallzim me ke n'sherbim [smile_1]
per ket pune s'jam tu pertu
se e kam per qejfin tim
Ec Elteme ku ke shku ? :scratch: prankster67
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 30 Jan 2011 - 6:28

A mos valle n'a ke harru.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 9 Feb 2011 - 3:00

Kjo teme kalon tek kategoria e Lojerave!

Anije - Fije


Perqafim
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 10 Feb 2011 - 4:53

Perqafim - permallim

Lergesi.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Gjeto Gjetani Thu 10 Feb 2011 - 4:58

Largesi-fatkeqesi

Atdhe.
Gjeto Gjetani
Gjeto Gjetani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Dukagjin
Postime Postime : 1969
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2010
Mosha Mosha : 54
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 10 Feb 2011 - 4:59

Atdhe - Atje.

Permallim.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fjala me Rime Empty Re: Fjala me Rime

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi