Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qyteti i Kosoves People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qyteti i Kosoves People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qyteti i Kosoves

+4
Binni
LaDescarada
WebMaster
BLERTA
8 posters

Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:40

DRENASIQyteti i Kosoves Drenasi_00
BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:41

Qyteti i Kosoves 121


SKENDETAJI
BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:42

Qyteti i Kosoves 123

Kamenica-Dardane
BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:43

Qyteti i Kosoves 124
Lipjani
BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:44

Qyteti i Kosoves 125
Fush Kosova

BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:45

Qyteti i Kosoves 126
Klina
BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:47

Qyteti i Kosoves 127

Besiana-Podujeva

BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:48

Qyteti i Kosoves 119
Brezovica----Qendra Skijimit!
BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:48

Qyteti i Kosoves 118Vushteria

BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:49

Qyteti i Kosoves 117Mitrovica.
BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:50

Qyteti i Kosoves 116
Prizereni

BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:51

Qyteti i Kosoves 115

Malisheva
BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:52

Qyteti i Kosoves 114
Ferizaji

BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:53

Qyteti i Kosoves 113

Gjilani
BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:54

Qyteti i Kosoves 109
Theranda-Suhareka

BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:57

Qyteti i Kosoves 105Prishtina


BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga WebMaster Mon 11 Jan 2010 - 4:58

komplimentet e mija shum pamje te bukura
Qyteti i Kosoves 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Qyteti i Kosoves 30l12rc Pytje & Përgjigje Qyteti i Kosoves 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 4:59

Qyteti i Kosoves 104

Peja


BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga BLERTA Mon 11 Jan 2010 - 5:00

Qyteti i Kosoves 103
Gjakova
BLERTA
BLERTA
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : DRENIC
Postime Postime : 1116
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Hobi Hobi : ME NEJT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga LaDescarada Sat 23 Jan 2010 - 23:39

GRYKA E RUGOVES
Qyteti i Kosoves IMG_6333.preview
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga LaDescarada Sat 23 Jan 2010 - 23:42

Qyteti i Kosoves Prizren_05
PRIZRENI
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga Binni Sun 24 Jan 2010 - 0:14

Peja

Qyteti i Kosoves Ms2ixz
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga Binni Sun 24 Jan 2010 - 0:16

Qyteti i Kosoves 14dg1a9
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga Binni Sun 24 Jan 2010 - 0:23

Peja

Qyteti i Kosoves Selsaq
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga Binni Sun 24 Jan 2010 - 0:29

Qyteti i Kosoves Fazqy1
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga Binni Sun 24 Jan 2010 - 0:52

Qyteti i Kosoves 2ep5vyd
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga Binni Sun 24 Jan 2010 - 1:04

Qyteti i Kosoves 2nbwzdz
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga kasperi Mon 27 Sep 2010 - 13:48

Qyteti i Kosoves Pristinaprishtina
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga kasperi Mon 27 Sep 2010 - 13:49

Qyteti i Kosoves Pristina prishtina
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga kasperi Mon 27 Sep 2010 - 13:59

Qyteti i Kosoves Header_Forum%20Prishtina prishtina
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga Vizitor Mon 27 Sep 2010 - 14:05

Mund te them se me te mirembajtura jane qytetet e Kosoves qe ka kaluar edhe lufte, se sa te Shqiperise!!!
Ju lumte vellezer Kosovare qe keni gjak e damar Atdhetari.

Shqiperia gati dy vjet dhe mbush 100 vjetorin e pavaresise...
Dhe ku jemi?... Hic gjekundi!...
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga Anila Wed 3 Nov 2010 - 7:59

Qyteti i Kosoves Prizren_05


Prizreni...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga Anila Wed 3 Nov 2010 - 8:00

Qyteti i Kosoves Prizreni%5B1%5D

Prizreni.....
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga Anila Wed 3 Nov 2010 - 8:01

Qyteti i Kosoves Prizreni_nga_helikopterivi-vi
Prizreni....
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga Anila Wed 3 Nov 2010 - 8:06

Qyteti i Kosoves Prizren-Kosovo-2010_medium
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga leta Tue 14 Dec 2010 - 10:56

Qyteti i Kosoves Foto-Peja-5-big
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga kasperi Tue 21 Feb 2012 - 6:36

Qyteti i Kosoves 2910152760_5105809726PRISHTINA
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 19:28


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qyteti i Kosoves Empty Re: Qyteti i Kosoves

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi