Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

3 posters

Shko poshtë

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate Empty PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

Mesazh nga Binni Sun 31 Jan 2010 - 10:12

Partia Demokratike e Kosovës ka shpallur fitoren në të dy komunat në të cilat u rivotua të dielën.
Sipas KTV-së, Shtabi i PDK-së në Prizren ka thënë se kandidati i kësaj partie, Ramadan Muja, udhëheq me 4.000 vota kundrejt kundërkandidatit të tij, Hanefi Muharremi.
Këtë e ka thënë vetë kandidati Muja, i cili ka falënderuar qytetarët për votën e tyre dhe njëherit ka thënë se kundërshtarët “duhet të mësohen ta pranojnë humbjen”.
Po ashtu, kandidati i PDK-së për Lipjanin, Shukri Buja, ka shpallur fitoren në këtë komunë.
Ndërkohë, Lidhja Demokratike e Kosovës nuk ka dhënë ndonjë rezultat, me arsyetimin se nuk kanë ende të dhëna dhe se janë në pritje të procesit të numërimit të votave.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate Empty Re: PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

Mesazh nga fidani Sun 31 Jan 2010 - 10:15

me dhun gjithkush fiton po shihen ashiqare qka po ndodh se???
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate Empty Re: PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

Mesazh nga Binni Sun 31 Jan 2010 - 10:32

Jo me Dhun pdk Eshte Partia Ma E Madhe Ne Ks Athere Hallall i koft
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate Empty Re: PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

Mesazh nga /:UserCode" Sun 31 Jan 2010 - 10:33

Ajo u kon e ditne.. qe PDK fiton..
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate Empty Re: PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

Mesazh nga Binni Sun 31 Jan 2010 - 10:34

Po Normal Mer .....
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate Empty Re: PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

Mesazh nga fidani Sun 31 Jan 2010 - 10:37

Normal me dhun qe fiton po me merita te popullit nuk do te kishte fituar. Edhe Rasit bllaca i qet ne binar qitash ngadal ngadal
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate Empty Re: PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

Mesazh nga /:UserCode" Sun 31 Jan 2010 - 10:39

fidani shkruajti:Normal me dhun qe fiton po me merita te popullit nuk do te kishte fituar. Edhe Rasit bllaca i qet ne binar qitash ngadal ngadal

Ky rasti BLLACA sipas mendimi tim esht MONTAZH i ati far Bajatit GANI GECIT..
edhe naj dit del kjo pun ne shesh
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate Empty Re: PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

Mesazh nga Binni Sun 31 Jan 2010 - 10:47

ahahahahahahahahahahahaahhaahhaa A Mer Kta Bllacaaaa Thaqi Ramushi Fatmir Limaaa Daut Haradinaj Ele Kta Krejt Ldk-se Jon Hajna Be Ooooo quna Leni ju kta Se Kta I KAn Bo Sendet U Knaqen lek Na Marum Ne Kssssssssss ..................... shpulla qyp :gezim:
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate Empty Re: PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

Mesazh nga /:UserCode" Sun 31 Jan 2010 - 10:50

Nermal qe kejt jan hajna..!
Ama Sipas mendimit tim THAQI edhe pse vjedh bile mundohet te punoj diqka per KS sa ishe RUGOVA ne pushtet asi gjo su be..
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate Empty Re: PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

Mesazh nga Binni Sun 31 Jan 2010 - 10:52

UserCode shkruajti:Nermal qe kejt jan hajna..!
Ama Sipas mendimit tim THAQI edhe pse vjedh bile mundohet te punoj diqka per KS sa ishe RUGOVA ne pushtet asi gjo su be..


ahahahahahahahahahahahahahah ashtu eshte Pajtohna me ty shoki jem ....... Dikujt i ka hije edhe me viedh mer ahahhaahahahahahhaahahhaa
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate Empty Re: PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

Mesazh nga /:UserCode" Sun 31 Jan 2010 - 10:54

po ashtu esht
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate Empty Re: PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

Mesazh nga fidani Sun 31 Jan 2010 - 10:56

Ngadal ngadal mir e the te gjith ne ven te vet do te bien masi nuk jukaprek juve ne falije andaj bisedoni po mir mir ske faj ti BiNnki me knaqsi kerkkoj ni takim me ty .
fidani
fidani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 1239
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Fitnesin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate Empty Re: PDK shpall fitoren në të dy komunat, LDK pa rezultate

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi