Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama: Djegia e mandateve është telenovela e Berishës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama: Djegia e mandateve është telenovela e Berishës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rama: Djegia e mandateve është telenovela e Berishës

Shko poshtë

Rama: Djegia e mandateve është telenovela e Berishës Empty Rama: Djegia e mandateve është telenovela e Berishës

Mesazh nga Vizitor Sat 6 Feb 2010 - 2:05

Edi Rama, lideri i PS-së, ka kërkuar të shtunën që të mos largohet vëmendja nga ajo që përbën thelbin e problemit, zbardhjen e zgjedhjeve në mënyrë që krimi të mos përsëritet më. Ai ishte në qytetin e Durrësit, ku zhvilloi një tryezë debate me gazetarët e këtij qyteti.
I pyetur për çështjen e mandateve, ai tha se, "Sali Berisha dhe pushteti i sotëm s'ka merak për fatin e PS-së qarja e këtij halli është bërja e një diversioni të vazhdueshëm mbi PS-në. Kjo (mandatet) nuk është një çështje që na shqetëson. Përsëritja e këtij refreni bëhet për të spostuar gravitetin e debatit në telenovela si kjo e radhës, digjen apo nuk digjen mandatet. Ne nuk e ushqejmë këtë telenovelë dhe jemi shumë të keqardhur për rënien në kurth të shumëkujt që bëhet pjesë e diversitetit të Berishës”.
Mandatet tona, tha Rama, janë mandatet e popullit opozitar janë më pak se ç'ka dhënë populli. “Saliu, Iliri dhe Fatosi nuk do të mundem tas shkatërrojnë PS-në. Ajo është garant nga vullneti demokratik i shqiptarëve. PS as nuk shitet as nuk blihet. Përgjigjja që ne kërkojmë është çfarë do të bëhet me lirshmërinë e zgjedhjeve për tu ndarë nga një epokë e shëmtuar e vjedhjes së votës”, tha ai.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi