Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fle ne hotel, nuk paguan People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fle ne hotel, nuk paguan People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fle ne hotel, nuk paguan

Shko poshtë

Fle ne hotel, nuk paguan Empty Fle ne hotel, nuk paguan

Mesazh nga WebMaster Mon 8 Feb 2010 - 7:54

Fle ne hotel, nuk paguan Karabiniere
Denoncohet per here te 21-te nje i moshuar 68-vjecar, i cili ka vijuar serine 'e gabimeve' te tij, duke fjetur ne hotel dhe duke mos paguar dhomen.

I moshuari udhetonte neper zonat turistike te Italise duke fjetur neper hotele te ndryshme pa dhene asnje qindarke nga xhepi i tij.

Ndaj tij pritet te merret nje mase e forte duke e detyruar te qendroje ne nje zone te caktuar pa i lejuar atij levizjen neper qytete te tjera.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi