Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagosjet ne Durres, identifikohen autoret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagosjet ne Durres, identifikohen autoret People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plagosjet ne Durres, identifikohen autoret

Shko poshtë

Plagosjet ne Durres, identifikohen autoret Empty Plagosjet ne Durres, identifikohen autoret

Mesazh nga WebMaster Mon 8 Feb 2010 - 7:54

Plagosjet ne Durres, identifikohen autoret PoliciaPolicia e Durresit identifikon autoret e dyshuar per plagosjen e trefishte mbremjen e kaluar ne nje lokal prane plazhit.

Blute e qytetit bregdetar kane shpallur ne kerkim Gjergj Tushajn dhe Gjovalin Palucen, me akuzen e plagosjes se tre shtetasve.

Dy personat plagosen pas nje grindjeje per motive banale Abdullah Osmani, Leonard Lasken, si dhe nje shtetas nga Azerbaxhani me emrin Turau Makturob.

Te lenduarit ndodhen jashte rrezikut per jeten ne spital, nen kujdesin e mjekeve.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plagosjet ne Durres, identifikohen autoret Empty Re: Plagosjet ne Durres, identifikohen autoret

Mesazh nga Vizitor Mon 8 Feb 2010 - 8:34

keto raste po dhe vrasje po ndodhin shum shpesh ne shqipri dhe ne ks me vjen shum keq se ne kombin tim ka ksi kriminela.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi