Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më mirë në burg sesa i martuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Më mirë në burg sesa i martuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Më mirë në burg sesa i martuar

2 posters

Shko poshtë

Më mirë në burg sesa i martuar Empty Më mirë në burg sesa i martuar

Mesazh nga Alberti Fri 12 Feb 2010 - 0:44

Më mirë në burg sesa i martuar

Nusja e hekurt Janet D. ka qenë e gatshme ta falë Torsten S. pasi ia ka vjedhur paratë dhe është arratisur me një femër tjetër, por zemërthyesi gjerman zgjodhi burgun para shtratit të martesës.
Kur Janet D. e kuptoi se i dashuri i saj i ardhshëm Torsten, është mashtrues ordiner i cili është i interesuar vetëm për paratë e saj, bukuroshja e hekurt mashtruesin e vuri para dilemës së madhe: “Martohu me mua ose shko në burg”.
Mashtruesi nga Wettini në Gjermani në vitin 2005 iu përgjigj shpalljes së Janetit në internet, duke thënë se është në spital dhe është i sëmurë nga kanceri, derisa në të vërtetë gjendej në burg.
Kur Torsten doli nga burgu më 2008, Janet u dashurua në të dhe ata kaluan disa mbrëmje romantike së bashku.
Ai e gënjeu se është një biznesmen, ndërsa ajo kuptoi se derisa ishte në burg kishte mbajtur korrespodencë edhe me 150 femra tjera. Përkundër të gjithave, Janet edhe më tutje dëshironte të martohej, por Torsten e la atë për një motër medicinale.
Torsten S. ka mundur shumë lehtë t’i shpëtojë burgut, por ai vendosi që ta lë fatin e tij në duart e gjykatës dhe tash duhet t’i kalojë tre vjet në burg për veprat që ka bërë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Më mirë në burg sesa i martuar Empty Re: Më mirë në burg sesa i martuar

Mesazh nga Anakonda Wed 11 Apr 2012 - 18:10

aahahaahaahaha mesa duket paska pas deshire te behet prift
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi