Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama konsultohet me aleatët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama konsultohet me aleatët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rama konsultohet me aleatët

Shko poshtë

Rama konsultohet me aleatët Empty Rama konsultohet me aleatët

Mesazh nga Vizitor Fri 12 Feb 2010 - 3:01

Një ditë para tryezës së thirrur nga presidenti Bamir Topi, për të zgjidhur krizën politike Kreu socialist do të konsultohet me përfaqësues të frontit opozitar. PS pritet të mbledhë sot pasdite tryezën e aleateve, e cila do të zgjerohet kësaj here edhe me grupe interesi.
Ndërsa sot në mesditë kreu socialist ka mbledhur në selinë rozë sekretariatin PS për të informuar mbi rezultatin e takimeve të zhvilluara gjatë vizitës së tij në Strasburg.
Ish-pronarë, pensionistë, ish-ushtarakë, minatorë do t'i bashkohen një fronti më të gjerë, që kreu i PS Edi Rama gjatë takimit të tij të pak ditëve më parë me gazetarët në Durrës e quajti "Fronti për Shqipërinë".
Tryeza politike, e thirrur nga presidenti i Republikës, Bamir Topi, për zgjidhjen e krizës të krijuar nga bojkoti parlamentar i PS-së do të zhvillohet nesër në orën 11:00 në mjediset e Presidencës.
Në këtë tryezë pritet të marrin pjesë drejtuesit e dy forcave kryesore politike në vend, kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, njëkohësisht kryeministër, dhe kryetari i Partisë Socialiste të opozitës, Edi Rama
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi