Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cristiano Ronaldo !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cristiano Ronaldo !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cristiano Ronaldo !!!

3 posters

Shko poshtë

Cristiano Ronaldo !!! Empty Cristiano Ronaldo !!!

Mesazh nga Vizitor Tue 13 Jan 2009 - 4:39

Cristiano Ronaldo dhe 2 palmaresat e tij ,,,pas topit - te arte ai tashme eshte dhe lojtari me i mire i Fifas per 2009 ,duke lene pas tij MESSIN & KAKA :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cristiano Ronaldo !!! Empty Re: Cristiano Ronaldo !!!

Mesazh nga naploni Sat 17 Jan 2009 - 0:47

lol.. lojtare gjithe pordhe,, per mu svlen asnje lek.. juhjjjjj
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cristiano Ronaldo !!! Empty NJESHI

Mesazh nga gesti Sat 17 Jan 2009 - 4:40

ylli i botes eshte por mbrapa totit
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cristiano Ronaldo !!! Empty Re: Cristiano Ronaldo !!!

Mesazh nga Vizitor Sun 18 Jan 2009 - 22:02

eshte lojat i mire po shume stimulues e shume mendjemadhh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cristiano Ronaldo !!! Empty Re: Cristiano Ronaldo !!!

Mesazh nga Vizitor Sun 18 Jan 2009 - 22:02

eshte me i mire mesi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cristiano Ronaldo !!! Empty Re: Cristiano Ronaldo !!!

Mesazh nga Anakonda Wed 22 Oct 2014 - 3:49

Cristiano Ronaldo ndihmon një fëmijë me kancer
Lojtari i Real Madrid,  portugezi Cristiano Ronaldo, do të mbulojë shpenzimet e trajtimit të një nëntëvjeçari, i cili vuan nga kanceri.
Mjekët e djaloshit të quajtur Nuhazet u kishin thënë prindërve të tij se nuk mund të bënin asgjë për sëmundjen e fëmijës, prandaj ata vendosën që t’ia plotësonin ëndrrën e tij duke e dërguar të përcjellë një ndeshje në Santiago Bernabeu muajin e kaluar.
Pas ndeshjes, Ronaldo dhe agjenti i tij janë takuar me djaloshin nga Las Palmas dhe menjëherë janë shprehur të gatshëm për të paguar ekzaminimet mjekësore dhe trajtimin në njërin nga spitalet më të mëdha në kryeqytetin spanjoll.
Cristiano Ronaldo !!! Ronaldo_Nuhazet_2_633578491
“Në spital, ata na dhënë tri opsione: të mos bëjmë asgjë, të provojmë testet eksperimentale ose të dërgonim një biopsi në Shtetet e Bashkuara, ashtu që ata të prodhonin medikamente speciale”, ka treguar babai i Nuhazet për AS.
Familja e djaloshit aktualisht është në pritje të mjekimit special nga SHBA-të, i cili do t’i faturohet Ronaldos.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cristiano Ronaldo !!! Empty Re: Cristiano Ronaldo !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi