Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Moti i keq, probleme me rrugët dhe me energjinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Moti i keq, probleme me rrugët dhe me energjinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moti i keq, probleme me rrugët dhe me energjinë

Shko poshtë

Moti i keq, probleme me rrugët dhe me energjinë Empty Moti i keq, probleme me rrugët dhe me energjinë

Mesazh nga Vizitor Fri 12 Feb 2010 - 3:25

Vështirësi në qarkullimin e automjeteve, zona të thella të izoluara nga bora dhe një pjesë tjetër pa energji elektrike është gjendja në Shqipëri pas reshjeve të fundit. Sipas burimeve nga Kukësi, moti i keq ka shkaktuar ndërprerje të furnizimit me energji elektrike në qark.
Qyteti është zgjuar pa drita, si pasojë e një defekti në linjën e transmetimit. Lajmin e konfirmojnë edhe burime të OST-së, të cilat njoftojnë se po punohet për kthimin e situatës në normalitet. Probleme të njëjta janë shënuar edhe në Fushë-Arrëz e Tropojë ku banorët ankohen për mungesën e energjisë.
Ndërkohë, bora në zonat e thella ka shtruar mirë. Trashësia ka arritur deri në 30 centimetra duke shkaktuar vështirësi në qarkullim. Policia këshillon përdorimin e zinxhirëve në akset Kukës-Qafë Mali dhe Qafë Shllak-Qafë Mali.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi