Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jahja Lluka dënohet 10 muaj burg për “Fondin Haradinaj” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jahja Lluka dënohet 10 muaj burg për “Fondin Haradinaj” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jahja Lluka dënohet 10 muaj burg për “Fondin Haradinaj”

Shko poshtë

Jahja Lluka dënohet 10 muaj burg për “Fondin Haradinaj” Empty Jahja Lluka dënohet 10 muaj burg për “Fondin Haradinaj”

Mesazh nga Binni Fri 12 Feb 2010 - 14:39

Gjykata e Qarkut në Prishtinë e ka shpallur fajtor ish-këshilltarin e ish-kryeministrit Agim Çeku, Jahja Llukën, për vepër penale raportim të rrejshëm të prejardhjes së parave. Ai është dënuar me kusht me 10 muaj burgim dhe dhjetë mijë euro, në të holla.
Dy të akuzuarit e tjerë, ish-drejtori i Kasa bankës Milazim Abazi dhe ish-drejtori i një filiale të kësaj banke, Hashim Sejdiu, janë shpallu të pafajshëm.
Këta akuzoheshin me dyshimin se kanë bërë pastrim parash gjatë fushatës për mbledhjen e parave për “Fondin Haradinaj”, në kohën kur Ramush Haradinaj ndodhej në Hagë, me akuza për krime lufte
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi