Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Trafikonin drogë, 26 të arrestuar në Itali, disa shqiptarë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Trafikonin drogë, 26 të arrestuar në Itali, disa shqiptarë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trafikonin drogë, 26 të arrestuar në Itali, disa shqiptarë

Shko poshtë

Trafikonin drogë, 26 të arrestuar në Itali, disa shqiptarë Empty Trafikonin drogë, 26 të arrestuar në Itali, disa shqiptarë

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Feb 2010 - 5:42

Një aksion blic i antidrogës në Milano të hënën herët në mëngjes ka ekzekutuar 26 urdhër arrestimesh, mes të cilëve edhe personave me kombësi shqiptare. Gjatë aksionit u sekuestruan në cilësinë e provës materiale 7 kilogramë heroinë, 7 kg kokainë dhe 6 kg marihuanë.
Pa zbardhur mirë dita në Milano nën akuzën e trafikimit ndërkombëtar të lëndëve narkotike në pranga kanë rënë 26 persona të shteteve të huaja, njoftoi policia italiane.
Dyshohet se personat kryenin linjën e drogës Itali-Hollandë e anasjelltas. Në veçanti, banda krijonte një substancë të quajtur "Speedball Milan" ku heroina përzihej me kokainë dhe amfetamina.
Gjatë aksionit u sekuestruan në cilësinë e provës materiale 7 kilogramë heroinë, 7 kg kokainë dhe 6 kg marihuanë.
Të arrestuarit janë italianë, shqiptarë, marokenë dhe francezë, por nuk janë bërë ende të ditur emrat për arsye hetimesh.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi