Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, arrestohen 16 persona, disa prej tyre, shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Itali, arrestohen 16 persona, disa prej tyre, shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itali, arrestohen 16 persona, disa prej tyre, shqiptare

Shko poshtë

Itali, arrestohen 16 persona, disa prej tyre, shqiptare Empty Itali, arrestohen 16 persona, disa prej tyre, shqiptare

Mesazh nga Vizitor Mon 15 Mar 2010 - 2:30

Itali, arrestohen 16 persona, disa prej tyre, shqiptare KarabinieretKarabinieret ne Itali kane vene ne pranga 16 persona, pjesetare te nje bande droge te perbere nga shqiptare dhe italiane.


Sipas te dhenave nga forcat e rendit, nuk behet fjale thjesht per disa shperndares, por per nje bande te vertete qe vepronte ne zonen e Katanias. Ata akuzohen gjithashtu edhe per mashtrim dhe vjedhje me arme.

Banda furnizohej me droge nga jugu per te shoerndare me pas ne Foggia dhe Milano, Emrat e te ndaluarve nga policia e vendit fqinje, nuk jane publikuar ende.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi