Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meta: Rama te bashkepunoje per zgjidhjen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meta: Rama te bashkepunoje per zgjidhjen People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meta: Rama te bashkepunoje per zgjidhjen

Shko poshtë

Meta: Rama te bashkepunoje per zgjidhjen Empty Meta: Rama te bashkepunoje per zgjidhjen

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 3:05

Meta: Rama te bashkepunoje per zgjidhjen Meta-paktiMinistri i Jashtem Ilir Meta i kerkoi kreut socialist Edi Rama qe te bashkepunoje me presidentin e Republikes Bamir Topi dhe kryeministrin Sali Berisha, per te zgjidhur situaten politike ne vend.

"Nuk eshte bojkoti rruga per zgjidhje politike apo per ceshtje te tjera", u shpreh Meta, ne nje takim me gazetaret.

Meta kerkoi nga Rama qe te jete me i pergjegjshem per gjendjen aktuale, ndersa theksoi se hetimet per zgjedhjet duhet te behen pa cenuar pavaresine e gjykatave.

Shefi i diplomacise shqiptare e konsideroi parimor qendrimin e presidentit te Asamblese se OSBE-se per situaten ne vend.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi