Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjykimi i Dajtit, ende nuk nis procesi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjykimi i Dajtit, ende nuk nis procesi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjykimi i Dajtit, ende nuk nis procesi

Shko poshtë

Gjykimi i Dajtit, ende nuk nis procesi Empty Gjykimi i Dajtit, ende nuk nis procesi

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 3:13

Gjykimi i Dajtit, ende nuk nis procesi Dajti-dritanGjykata e Krimeve te Renda nuk ia ka dale mbane te cele procesin ne ngarkim te Dritan Dajtit dhe dy bashkepunetoreve te tij, Erges Xhoxhi dhe Mariglen Mucaj.


Shtate muaj pas vrasjes se kater policeve dhe nje civili ne qytetin e Durresit, gjykata nuk po arrin te komunikoje me te pandehurin kryesor Dritan Dajti, i cili mbahet ne spitalin e burgut. Megjithese per cdo seance gjykata dergon flete-thirrje per ta njoftuar per daten e gjyqit, e vetmja pergjigjje qe vjen nga spitali i burgut pershkruan ne nje leter reagimin e te pandehurit.

Oficeret firmosin se tentojne ta njoftojne per seancen, por i pandehuri refuzon me shenja, cka ligjerisht e ve ne dileme gjykaten ta nise gjyqin apo jo.

Kjo pasi avokati i tij Arben Qeleshi, pretendon se klienti i tij eshte i semure dhe nuk mund te niset gjyqi pa dijenine e tij. Megjithese gjykata dyshon se kjo eshte nje strategji e mbrojtjes e ndodhur ne keto kushte , ajo s’ka c’te beje tjeter pervecse te perserise njoftimin per te pandehurin.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi