Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shtyhet procesi ne ngarkim te Tacit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shtyhet procesi ne ngarkim te Tacit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shtyhet procesi ne ngarkim te Tacit

Shko poshtë

Shtyhet procesi ne ngarkim te Tacit Empty Shtyhet procesi ne ngarkim te Tacit

Mesazh nga Vizitor Thu 11 Mar 2010 - 2:48

Shtyhet procesi ne ngarkim te Tacit Taci-rezartGjykata e Tiranes ka shtyre per here te trete procesin ne ngarkim te biznesmenit Razeart Taci dhe dy badigardeve te tij Irgen Selfo dhe Bledar Lilo, te akuzuar nga prokuroria per dhune per shkak te detyres ndaj gazetarit Mero Baze.

Gjykatesi Petrit Como ka caktuar daten nje prill per seancen e radhes per t’u lene kohe avokateve te te pandehurve, Haxhia dhe Prifti te studiojne me mire dosjen si dhe te konslutohen me klientet e tyre nese procesi do zhvillohet i zakonshem apo me gjykim te shkurtuar.

Prokurori i ceshtjes Gjergji Tako u shpreh se ishte dakord per shtyrjen e seances ne menyre qe palet te kene kohe te pergatisin mbrojtjen e klienteve te tyre. Biznesmeni Taci qendroi per gati dy jave ne paraburgim i akuzuar nga prokuroria per dhunim te gazetarit Baze per shkak te detyres se tij.

Nderkohe ai u la i lire me detyrim paraqitje nga Gjykata e Apelit. Ngjarja ndodhi ne nentor te vitit te kaluar ne nje lokal tek ish-blloku.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi