Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHBA, humbin jeten 2 klandestine kosovare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
SHBA, humbin jeten 2 klandestine kosovare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SHBA, humbin jeten 2 klandestine kosovare

Shko poshtë

SHBA, humbin jeten 2 klandestine kosovare Empty SHBA, humbin jeten 2 klandestine kosovare

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 3:16

SHBA, humbin jeten 2 klandestine kosovare Prishtina1Dy emigrante klandestine nga Kosova kane humbur jeten teksa tentonin te hynin ilegalisht ne territorin e Shteteve te Bashkuara.

Lajmin e bejne te ditur mediat ballkanase, sipas te cilave kosovaret, bashke me klandestine te tjere, po tentonin te hynin ne Amerike nga nje zone kufitare e Meksikes.

Sipas burimeve, makina ne te cilen ata po udhetonin po ecte me shpejtesi te larte pasi po ndiqej nga patrulla e policise amerikane dhe si pasoje ka dale nga kontrolli duke u rrokullisur.

Agjentet kufitare fillimisht nuk kane gjetur dokumenta identifikimi ne trupat e klandestineve, por nga hetimet ka rezultuar se dy viktimat jane shqiptare nga Kosova.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi