Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klandestine nga Shqiperia? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Klandestine nga Shqiperia? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klandestine nga Shqiperia?

Shko poshtë

Klandestine nga Shqiperia? Empty Klandestine nga Shqiperia?

Mesazh nga Vizitor Sun 7 Mar 2010 - 0:54

Klandestine nga Shqiperia? Itali-kurdetNe Bregdetin e Leces perballe brigjeve shqiptare, policia ka gjetur 33 klandestine irakiane dhe kurde te cilet zbriten gjate nates.

Policia italiane dyshon se kane ardhur me skafe nga brigjet shqiptare.

Nderkohe vazhdon kerkimi i skafisteve te cilet duket se kane humbur gjurmet.

Kohet e fundit kjo zone ka qene shume e survejuar pasi shpesh jane gjetur mbetje te ngarkesave me marijuane.

Sipas eksperteve, duke u nisur edhe nga menyra se ajo ishte amballazhuar mendohet qe te kete ardhur nga Shqiperia.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi