Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur ju ka thënë dikush heren e fundit, TË DUA? - Faqe 17 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur ju ka thënë dikush heren e fundit, TË DUA? - Faqe 17 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur ju ka thënë dikush heren e fundit, TË DUA?

+69
Arian 123
Lazdrane
Anila
bekimi
Malsori
Neta E
Xhan
mister.albania
Samuela
Lolita
il conte
An0nim
Nina.Chiki
Sasha
Akulli
Medina
Intriganti
Labja
Gladiola
valtori
Fata
Anakonda
Shkembi
Space
EMI
Aяtємιѕα
Klio
ENZO
Ariel
Naki
EpiKada
exploreri
Golden
Fragolina
Darius
Docteur
CuN@BosS/
Selda
T_o_n_i
Arabela
Dardania
Ajo goca
Gata
Leo_uk
Durrsaku
Yulia
Yll Qielli
Єямєℓiиdå
enigma
Amazone
dajti modh
Albert
Prada
Maksi
pexha
AlBora
Emona
aLbinna.
LaDescarada
Alberti
leta
Roksana
bobi 10
Edi7
**Jeta**
[M!mO]
WebMaster
Aristogata
Binni
73 posters

Faqja 17 e 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Shko poshtë

Kur ju ka thënë dikush heren e fundit, TË DUA? - Faqe 17 Empty Kur ju ka thënë dikush heren e fundit, TË DUA?

Mesazh nga Binni Sun 21 Feb 2010 - 0:16

First topic message reminder :

Pra, kur ju ka thënë dikush heren e fundit fjalën 'TË DUA? ( Pa marrë parasysh në çfarë aspekti ai person e ka menduar. )

Mua sot në mëngjes me tha dikush TË DUA.

Po juve??
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kur ju ka thënë dikush heren e fundit, TË DUA? - Faqe 17 Empty Re: Kur ju ka thënë dikush heren e fundit, TË DUA?

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 6:35

vetem te me thot dikush ate fjal edhe pse nuk eshte e vertet me ka mar malli te ndegjoj th_gruebelgirl
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ju ka thënë dikush heren e fundit, TË DUA? - Faqe 17 Empty Re: Kur ju ka thënë dikush heren e fundit, TË DUA?

Mesazh nga Neta E Wed 2 Jan 2013 - 7:03

Mbase dite me than
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ju ka thënë dikush heren e fundit, TË DUA? - Faqe 17 Empty Re: Kur ju ka thënë dikush heren e fundit, TË DUA?

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:38

para ca min

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ju ka thënë dikush heren e fundit, TË DUA? - Faqe 17 Empty Re: Kur ju ka thënë dikush heren e fundit, TË DUA?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 17 e 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi