Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush e ka thene? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush e ka thene? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush e ka thene?

3 posters

Shko poshtë

Kush e ka thene? Empty Kush e ka thene?

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 28 Dec 2011 - 6:48

Me teper nje teme per te futur mendjet "e mishtareve "ne pune.Duke thene nje fjali te kujdo,personalitet apo jo,apo dhe tuajen,le te veme ne prove aftesine(gje qe une se ve ne dyshim)te te gjithe forumistave te ketij forumi simpatik.
Kush e ka thene:"Nuk ka gje me te keqe se sa te kujtosh kohen e lumturise,ne ate te vuajtjes dhe merzise!"

Thoni dhe ju shprehje dhe kush i di te pergjigjet.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e ka thene? Empty Re: Kush e ka thene?

Mesazh nga Anakonda Tue 28 Feb 2012 - 8:32

Tashi po e degjoj,dhe po e thua ti................

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e ka thene? Empty Re: Kush e ka thene?

Mesazh nga Tonii Tue 28 Feb 2012 - 8:44

me duket se e ka thene njeri nga vellezerit frasheri, por me duket se Samiu se ai ka qen filozof 8-d-
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush e ka thene? Empty Re: Kush e ka thene?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi