Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjenerali serb i Bosnjës do të gjykohet për gjenocid People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjenerali serb i Bosnjës do të gjykohet për gjenocid People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjenerali serb i Bosnjës do të gjykohet për gjenocid

Shko poshtë

Gjenerali serb i Bosnjës do të gjykohet për gjenocid Empty Gjenerali serb i Bosnjës do të gjykohet për gjenocid

Mesazh nga Vizitor Wed 24 Feb 2010 - 9:02

Gjenerali serb i Bosnjës do të gjykohet për gjenocid F.0224105658934_mIsh gjenerali i serbëve të Bosnjës, Zdravko Tolimir pritet të dalë të premten para gjykatës për gjenocid, në lidhje me masakrën në Srebrenicë në vitin 1995, në rastin e fundit të Tribunalit të KB për krime të luftës në ish Jugosllavi.
Tolimir, 61 vjeçar, ishte njëri nga shtatë zëvendës komandantët e shefit të armatës serbe të Bosnjës, Ratko Mladic, i cili ende po kërkohet nga Tribunali.
Shëndeti i dobët i Tolimir, i cili u arrestua në vitin 2007 në Bosnje, ka bërë që disa herë gjykimi të shtyhet.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi