Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shqiperia “ekuatoriale”, moti i paqendrueshem People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shqiperia “ekuatoriale”, moti i paqendrueshem People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shqiperia “ekuatoriale”, moti i paqendrueshem

Shko poshtë

Shqiperia “ekuatoriale”, moti i paqendrueshem Empty Shqiperia “ekuatoriale”, moti i paqendrueshem

Mesazh nga Vizitor Sat 27 Feb 2010 - 3:28

Shqiperia “ekuatoriale”, moti i paqendrueshem Moti21shkurtMoti i paqendrueshem do te na shoqeroje edhe gjate javes se pare te stines se pranveres. Reshjet e shiut qe vazhdojne te bien pa reshtur prej disaditesh do te vazhdojne duke mos perjashtuar ne disa raste kthjellimet sic parashikoje meteorologet per diten e diel.

Temperaturat minimale per diten e diel priten te zbresin nen zero ne zonat verilindore te vendit nderkohe qe muaji mars nis serish me reshje te cilat pothuajse mbizoterojne ne javen e ardhshme .

Gjate nates se kaluar jane regjistruar reshje me intensitet te larte shiu ku sasia me e madhe eshte regjistruar ne qytetin e Shkodres dhe Peshkopise perkatesisht 20 dhe 18 mm shi.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi