Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vllahovic: Kam vrare 100 myslimane People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vllahovic: Kam vrare 100 myslimane People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vllahovic: Kam vrare 100 myslimane

Shko poshtë

Vllahovic: Kam vrare 100 myslimane Empty Vllahovic: Kam vrare 100 myslimane

Mesazh nga Vizitor Thu 4 Mar 2010 - 8:07

Vllahovic: Kam vrare 100 myslimane VllahovicSerbi i akuzuar per krime lufte, Veselin Vllahovic ka deklaruar gjate marrjes ne pyetje nga policia spanjolle se ka vrare mbi 100 myslimane dhe me pas ka djegur trupat e tyre.

Lajmin e bejne te ditur mediat spanjolle, te cilat i kane vene Vllahovic pseudonimin “perbindeshi i Gerbavices”.

Ai akuzohet nga drejtesia boshnjake per vrasje, dhunime dhe tortura te kryera ndaj popullsise jo serbe gjate luftes ne Bosnje.

Ai u arrestua dy dite me pare ne Spanje, ku ishte strehuar pas arratisjes nga nje burg i
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi