Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Euro ne kuoten mbi 139 leke People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Euro ne kuoten mbi 139 leke People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Euro ne kuoten mbi 139 leke

Shko poshtë

Euro ne kuoten mbi 139 leke Empty Euro ne kuoten mbi 139 leke

Mesazh nga Vizitor Fri 5 Mar 2010 - 2:17

Euro ne kuoten mbi 139 leke Euro1Monedha shqiptare humbi terren gradualisht gjate dhjete diteve te fundit dhe 1 euro u kembye dje ne mesdite per 139.2 leke, nje tendence qe u konsiderua “shqetesuese” nga ekspertet dhe tregtaret e valutes.

Ne tregun nderbankar me shumice, euro u kembye deri ne kuoten 139.7 leke. Presioni mbi monedhen shqiptare u lehtesua pasdreke, kur ne tregun nderbankar euro ra nen kuoten 139, ne nje dite qe u vleresua si shume e luhatshme.

“Euro ka qendruar tashme prane ose mbi kuoten 139 leke per shume dite, gje qe na ben te besojme se kuota psikologjikisht e rendesishme 140 nuk eshte me e paimagjinueshme”, komentoi nje ekspert i kembimit valutor.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi