Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gruaja e gjen veten me 4 gjokse, denoncon kirurgun People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gruaja e gjen veten me 4 gjokse, denoncon kirurgun People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja e gjen veten me 4 gjokse, denoncon kirurgun

Shko poshtë

Gruaja e gjen veten me 4 gjokse, denoncon kirurgun Empty Gruaja e gjen veten me 4 gjokse, denoncon kirurgun

Mesazh nga Vizitor Fri 5 Mar 2010 - 6:14

E pakënaqur me gjoksin e saj, amerikania Maria Alaimo kishte vendosur që si shumë gra, t’i nënshtrohej një ndërhyrjeje kirurgjie plastike, që të arrinte objektivin e saj të një mase më të madhe.
Megjithatë diçka shkoi keq dhe Maria doli nga salla e operacionit me katër gjokse. Deformimi i trupit i ka shkaktuar “dhembje, destabilitet, humbje vetëvlerësimi, përulje e siklet”, siç ka shpjeguar vetë ajo për ‘New York Post’. Por jo vetëm kaq, sepse Maria u divorcua edhe nga i shoqi Dominic, pas përvojës së saj me silikonin, që e ka shpërfytyruar aq shumë sa për të mos i lejuar te zhvishej para syve të bashkëshortit. Në një situtë të tillë, 47-vjeçarja që është nënë e dy fëmijëve, ka denoncuar kirurgun, duke kërkuar 5 milionë dollarë dëmshpërblim. Mjeku, megjithatë, mohon çdo përgjegjësi dhe pohon se gruaja ishte e informuar për rreziqet që përpara se të pranonte ndërhyrjen me bisturi, ndërkohë që ajo ishte më tepër e fiksuar pas pjesës estetike.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gruaja e gjen veten me 4 gjokse, denoncon kirurgun Empty Re: Gruaja e gjen veten me 4 gjokse, denoncon kirurgun

Mesazh nga /:UserCode" Fri 5 Mar 2010 - 6:17

valla ja paska bo sherrin veti
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi